Szkoła Tańca Bohema
Profesjonalizm i doświadczenie.

Szkoła Tańca Bohema powstała z potrzeby podzielenia się wieloletnim doświadczeniem i pasją z tymi wszystkimi, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia. Chcemy, żebyście to u nas znaleźli miejsce, w którym będziecie mogli realizować swoją pasję pod kierunkiem profesjonalistów, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Zajęcia taneczne odbywają się w miejscu o wyjątkowym klimacie.
Jesteśmy Dla Was

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje,chcemy by nasza szkoła była Waszym miejscem spotkań z przyjaciółmi i sztuką. Czekamy na wszystkich – od 3 do 100 lat. Nauczymy Was, jak przetańczyć nie tylko całą noc, ale całe życie. Pomożemy Wam znaleźć język ciała i duszy.
Szkoła Tańca Bohema To…

Ciekawie i elegancko zaaranżowane wnętrze szkoły, piękna sala baletowa (lustra, drążek). Wygodne szatnie, poczekalnia i toalety. Wysokiej klasy nagłośnienie, zajęcia prowadzone przez profesjonalistów.