szkola tanca

O nas

Szkoła Tańca Bohema
Profesjonalizm i doświadczenie.

Szkoła Tańca Bohema powstała z potrzeby podzielenia się wieloletnim doświadczeniem i pasją z tymi wszystkimi, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia. Chcemy, żebyście to u nas znaleźli miejsce, w którym będziecie mogli realizować swoją pasję pod kierunkiem profesjonalistów, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Zajęcia taneczne odbywają się w miejscu o wyjątkowym klimacie.
Jesteśmy Dla Was

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje,chcemy by nasza szkoła była Waszym miejscem spotkań z przyjaciółmi i sztuką. Czekamy na wszystkich – od 3 do 100 lat. Nauczymy Was, jak przetańczyć nie tylko całą noc, ale całe życie. Pomożemy Wam znaleźć język ciała i duszy.
Szkoła Tańca Bohema To…

Ciekawie i elegancko zaaranżowane wnętrze szkoły, piękna sala baletowa (lustra, drążek). Wygodne szatnie, poczekalnia i toalety. Wysokiej klasy nagłośnienie, zajęcia prowadzone przez profesjonalistów.

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

815814 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001