VII Gala Taneczna 19.06.2016 - zakończenie sezonu artystycznego 2015/16

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy !
Ufff… za nami VII Gala Taneczna „Bohemy”.
Rok szkolny 2015/16 uważamy za artystycznie zamknięty
Było gorąco nie tylko na dworze. Energią moglibyśmy podzielić się z nie jedną elektrownią
Dwie symultanicznie działające sceny, ta właściwa i ta na trybunach, dały czadu !
Od wejścia humory poprawiały postaci z filmów, bajek i stwory, które powstały dzięki fantazji naszych instruktorów.
Wszystkie grupy, te zaawansowane i te początkujące spisały się znakomicie.
Macie ogromny potencjał, talent i gen walki, który zaprowadził Was w tym roku wiele razy na podium na ogólnopolskich konkursach. To Wasza pasja i praca daje takie efekty.
Oczywiście nie możemy pominąć tu tych, którzy na co dzień pomagają Wam się tak wspaniale rozwijać.
Kto ?
To nasza rewelacyjna kadra instruktorska. To także dzięki ich pracy, oryginalnym choreografiom możemy szczycić się takimi wynikami.
Dziękujemy Wam kochani, zasłużyliście na wielkie wakacje.
Nagrodę Grand prix naszego koncertu przyznajemy grupie Łochowo- Rodzice !!!
Poczucie humoru i chęć wspólnej zabawy naszych rodziców i gości, były dla nas dziś wielką satysfakcją.
Jesteście wspaniali ! Nic dziwnego, że mamy takie fantastyczne dzieciaki.
Dziękujemy za piękne poprowadzenie koncertów niezrównanemu Januszowi Wielgoszowi.
Mateuszowi Mielcarkowi i jego ekipie za piękną oprawę świetlną i nagłośnienie koncertów, a Mateuszowi Drozdowskiemu za piękne fotki.
Już teraz dziękujemy za filmy Buszmenowi i z niecierpliwością na nie czekamy.
Mamy ogromną nadzieję, że medale i podziękowania będą maleńką namiastką naszej wielkiej wdzięczności za to, że jesteście z nami.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w galerii.
Już wkrótce na naszym kanale Yotube relacje video.
Życzymy pięknych wspomnień i dobrej zabawy w czasie oglądania.