szkola tanca

I Ogólnopolski Turniej Tańca - Bydgoska Układanka Taneczna "BUT" 10 maja Bydgoszcz 2014

Mimo niesprzyjającej aury, ta sobota była naprawdę gorąca !!!
W turnieju udział wzięło ok. 600-set tancerzy, czyli 49 zespołów, 121 solistów i  22 duety z całej Polski. Gościliśmy tancerzy z Krakowa, Torunia, Inowrocławia, Pułtuska, Kalisza, Osielska, Strzelna, Poznania, Łochowa, Białych Błot i oczywiście z Bydgoszczy.
Nasi partnerzy i sponsorzy zadbali o to, aby wszyscy otrzymali słodkie upominki miło wspominali wizytę w Bydgoszczy.
Dziękujemy uczestnikom i ich rodzicom, instruktorom za wspaniałą zabawę, publiczności za brawa i doping dla wszystkich tancerzy.Gratulujemy wszystkim udanych prezentacji i do zobaczenia  na II "BUCIE" za rok :)

Teraz chcielibyśmy trochę się pochwalić wynikami naszych tancerzy.

w kat. 4-5 latków:
ZŁOTY BUCIK - BOHEMOWE SZKRABY MINI kat. 4-5 lat oddział Białe Błota,

w kat. 5-6 latków
ZŁOTY BUCIK - Przedszkole Niepubliczne ZASIEDMIOGÓROGRÓD i S.T. BOHEMA Bydgoszcz,
SREBRNY BUCIK - BOHEMOWE SZKRABY kat. 5-6 lat oddział Białe Błota,

w kat. mini formacje hip hop  do 8 lat:
VI  miejsce - FAME KIDS  z Bydgoszczy,

w kat. formacje hip hop  do 8 lat:
BRĄZOWY BUT -  TOP KIDS z oddziału w Białych Błotach,
IV miejsce - KUUKUU CREW z oddziału w Białych Błotach,
VI miejsce - B'CREW MINI z oddziału w Łochowie,

w kat. mini formacje hip hop 9-11 lat:
V miejsce - FRESH BEAT KIDS z Bydgoszczy,

w kat. formacje hip hop 9-11 lat:
SREBRNY BUT - B'CREW KIDS z oddziału w Łochowie,V - miejsce TOYS z oddziału w Białych Błotach,

w kat. mini formacje hip hop 12-15 lat:
IV miejsce - B'CREW z oddziału w Łochowie,

w kat. formacje hip hop pow.15 lat:
ZŁOTY BUT -  THE WAVES z Bydgoszczy
BRĄZOWY BUT -  FRESH BEAT z Bydgoszczy,

w kat. formacje dancehall:
IV - miejsce SHAKER CREW z oddziału w Białych Błotach,

w kat. hip hop solo do 8 lat:
V  miejsce - Julek Kotopka,
VI  miejsce - Weronika Moskwa
VIII miejsce - Max Gręś,

w kat. hip hop solo do 9-11 lat:
półfinał - Gabryś Kotopka,

w kat. hip hop solo pow. 15 lat
VI miejsce - Marta Chmielewska
VIII miejsce - Kamil Dębiński
IX  miejsce - Tomasz Grzankowski

w kat. hip hop duety 9-11 lat:
IV miejsce - Monika Bauza i Ula Anhalt,
VII miejsce - Aga Bauza i Ania Anhalt ,

w kat. hip hop duety 12-15 lat:
III miejsce - Julia Smardzewska i Oliwia Czajkowska

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

600650 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001