szkola tanca

Nockowanie w Bohemie - dzieciaki starsze :) 18/19 czerwca 2014


A teraz krótka relacja z tego co się działo podczas tego wydarzenia.

Zebraliśmy się o godzinie 20.00. Każdy z dzieciaków z pomocą rodziców i opiekunów zajął miejsce na małej sali B i przygotował sobie stanowisko do spania :) Po chwil zebraliśmy się na sali A by poznać się nawzajem ponieważ na nockę przybyli mali adepci z grup: Mini Fame, Fame Kids oraz grupy z Białych Błot: Toys, Gold. Po zabawie na warsztat wziął dzieciaki Mariusz Procelewski Youkee  aby ich rozgrzać i nauczyć choreografii hip hop wymyślonej specjalnie na tą okazję. Po krótkiej przerwie przeprowadziliśmy zabawę i kolejne warsztaty tym razem z Marika RiTa Powietrzyńska, która również przygotował dla dzieci choreografie hip hop. No koniec zajęć połączyliśmy oba układy i odtańczyliśmy je wszyscy razem zamykając część warsztatową Nocki w Bohemie. W przerwie Mariusz Procelewski i część męska dzieciaków z zaciekawieniem sprawdzali wyniki meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii. Nie obyło się bez wielu ciekawych komentarzy ze strony chłopaków  :)
W kolejnej części zrobiliśmy bitwy taneczne 1vs1. Po losowaniu odbyły się eliminacje, półfinały, showcase sędziów czyli Mariki Powietrzyńskiej i Mariusza Procelewskiego, a następnie wielki Finał! Wszyscy uczestnicy ambitnie podeszli do "walk", a Ci co nie brali udziału mocno kibicowali swoim faworytom. Na koniec wygrani i przegrani otrzymali nagrody. Po tak emocjonującym konteście nadszedł czas na chwilę relaksu i wyciszenia. Po posiłku wszyscy wspólnie obejrzeli film "Opowieści z Narni".

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

815773 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001