szkola tanca

Dance Meeting 23 lutego 2013r. – Relacja z imprezy

Dziękujemy wspaniałej Pani Dyrektor SP w Białych Błotach za udostępnienie sali, Panu Jarkowi, Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury za pomoc w organizacji imprezy. Mateuszowi za obsługę muzyczną i grupie wsparcia :) od świateł, która zadbała o to aby oglądało się Was kolorowo :) i wspaniałym bębniarzom, których obecność bardzo uatrakcyjniła naszą imprezę.
Dziękujemy Wam, wszystkim tancerkom i tancerzom małym i dużym, debiutantom i nieco bardziej doświadczonym. Waszym instruktorom, rodzicom, którzy włączyli się i zadbali abyśmy mogli się spotkać. Dziękujemy cudownej publiczności za gorącą atmosferę, brawa i aktywne włączenie się do koncertu :)
Temperatura na sali podniosła się nie tylko za sprawą wielu oddechów, ale przede wszystkim za sprawą niesamowitych emocji, których wszystkim dostarczyliście.
Stanęliście wszyscy na wysokości zadania zarówno na scenie jak i poza nią. Wierzymy, że praca, którą włożyliście w przygotowanie dzisiejszych prezentacji dała Wam dzisiaj ogrom radości. Jesteście fantastyczni !!!!!!!!!!!!!


Krótko mówiąc, językiem naszych młodych tancerzy :) BYŁO MEGA, BYŁ OGIEŃ !
Fotorelacja z imprezy już w galerii.

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

800747 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001