szkola tanca

15.06.2013r. Relacja z IV Gali Tanecznej Bohemy

Kto nie był może teraz tylko przeczytać naszą krótką relację, pobudzić wyobraźnie i przenieść się choć na chwilkę do Adrii. Ci co byli na pewno długo będą wspominać bo wrażeń estetycznych, humoru i świetnej zabawy było baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo J

Nasi tancerze, konferansjerzy  i instruktorzy razem z nami stanęli na głowie aby ten koncert był jedyny w swoim rodzaju i niezapomniany.
Nasi „Detektywi”  przeprowadzili śledztwo aby wyeliminować wszelkie zagrożenia i spiski. „Koty zjadły wszystkie myszy aby scena została nienaruszona. Chłopakom zrobiło się w pewnej chwili bardzo gorąco, ale w chwilę później sytuacja się wyjaśniła gdy na scenie pojawiła się bardzo kobieca dancehallowa formacja Sassa Step Crew.  Formacje hip-hopowe, a było ich nie mało J zenergetyzowały także widownię. Break dance uwolniły Adrię od niebezpiecznego, bliżej niezidentyfikowanego człowieka w masce. Nwet „Piraci” byli w tak dobrych humorach, że pozwolili zachować nam swoje kosztowności, zagrali  w statki i nie wzięli łupów. Foloow i Mini Foloow, niczym motyle przeniosło nas w krainę czarów.
Groźna „Rodzina Adamsów” choć na początku trochę wystraszyła dzieci J poprawiła wszystkim bardzo humor.
Kochani jesteście fantastyczni, WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim obecnym, dziękujemy „sponsorom” – rodzicom J,rodzinom, dziękujemy przyjaciołom, wszystkim, którzy byli razem z nami.
Bez Was tego koncertu by nie było J

Zapraszamy na chwilę wspomnień do naszej galerii , już znajdziecie tam pierwsze zdjęcia, a będzie ich więcej.

DO ZOBACZENIA NA V  JUBILEUSZOWEJ GALI TANECZNEJ ZA ROK J

TO BĘDZIE DOPIERO KONCERT !!!!!
(ale o tym „sza” J )

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

800749 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001