szkola tanca

V Festyn Rodzinny „Witaj Szkoło” w Łochowie – 15 września 2012r.

Wszyscy występujący zostali nagrodzeni brawami. Zarówno dla większych, jak i mniejszych gości przygotowano dodatkowe atrakcje: występ trzykrotnej Mistrzyni Świata w Fitness – Natalii Bocian, wystawę prac artysty plastyka pani J. Olszewskiej, kiermasz książek, pokaz jazdy na deskorolkach oraz bmx-ach, a także ekspozycję starych traktorów i maszyn rolniczych ze skansenu pana Jacka Grzywacza. Wiele niezapomnianych wrażeń wśród zebranych wywołał udział w lekcji żywej historii zaprezentowanej przez Agencję Widowisk Historycznych „Arkona”. Można było również zadbać o zdrowie – zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Warto wspomnieć też o konkursie na najsympatyczniejszego pupila domowego. Dzieci miały okazję pochwalić się swoimi małymi przyjaciółmi. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w znakomicie przygotowanej imprezie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

817664 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001