19.06 2010r. Koncert Finałowy – Kino-Teatr „Adria”

W koncercie wystąpiły wszystkie tancerki i tancerze w wieku od 5 do 18 lat. Niespodzianką były też prezentacje naszych instruktorów, którzy wystąpili
w pokazach solowych i razem ze swoimi grupami. Wielobarwny klimat koncertu zapewniła różnorodność prezentowanych choreografii, od hip – hopu i break dance, poprzez manufaktury do tańca współczesnego, videoclipu i wspaniałych, roześmianych przedszkolaków. Za serca, chwyciła wszystkich formacja tańca towarzyskiego młodzieży niepełnosprawnej.
Na scenie pojawiło się ok. 180 tancerzy, których mogliśmy na koniec koncertu oglądać jednocześnie w ostatniej prezentacji. Wszystkie grupy jeszcze raz pojawiły się na deskach kino-teatru ADRIA i wspólnie zatańczyły taniec finałowy koncertu.
To nie ściema – to BOHEMA dała koncert a oklaskom i podziękowaniom po koncercie nie było końca. Widownię chyba bardzo ucieszyła wiadomość, że takie koncerty będą tradycją naszej szkoły, bo odpowiedziała na tę informację gromkimi brawami.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, naszym przyjaciołom i całej widowni za fantastyczne przyjęcie, za wspieranie naszych działań, zaufanie i obiecujemy, że nie zawiedziemy.
Teraz przed nami i naszymi tancerzami wakacje. Życzymy im udanych wakacji
i spotkamy się na obozie tanecznym w sierpniu, a 1 września wracamy do szkoły.
Do zobaczenia na następnych koncertach BOHEMY !!!!!!!!!