szkola tanca

19.06 2010r. Koncert Finałowy – Kino-Teatr „Adria”

W koncercie wystąpiły wszystkie tancerki i tancerze w wieku od 5 do 18 lat. Niespodzianką były też prezentacje naszych instruktorów, którzy wystąpili
w pokazach solowych i razem ze swoimi grupami. Wielobarwny klimat koncertu zapewniła różnorodność prezentowanych choreografii, od hip – hopu i break dance, poprzez manufaktury do tańca współczesnego, videoclipu i wspaniałych, roześmianych przedszkolaków. Za serca, chwyciła wszystkich formacja tańca towarzyskiego młodzieży niepełnosprawnej.
Na scenie pojawiło się ok. 180 tancerzy, których mogliśmy na koniec koncertu oglądać jednocześnie w ostatniej prezentacji. Wszystkie grupy jeszcze raz pojawiły się na deskach kino-teatru ADRIA i wspólnie zatańczyły taniec finałowy koncertu.
To nie ściema – to BOHEMA dała koncert a oklaskom i podziękowaniom po koncercie nie było końca. Widownię chyba bardzo ucieszyła wiadomość, że takie koncerty będą tradycją naszej szkoły, bo odpowiedziała na tę informację gromkimi brawami.


Dziękujemy wszystkim rodzicom, naszym przyjaciołom i całej widowni za fantastyczne przyjęcie, za wspieranie naszych działań, zaufanie i obiecujemy, że nie zawiedziemy.
Teraz przed nami i naszymi tancerzami wakacje. Życzymy im udanych wakacji
i spotkamy się na obozie tanecznym w sierpniu, a 1 września wracamy do szkoły.
Do zobaczenia na następnych koncertach BOHEMY !!!!!!!!!

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

800724 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001