szkola tanca

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET 21-22.04.2018.

Jazz formacje do lat 8
2 miejsce - Mini Follow Kids

Jazz formacje do lat 11
6 miejsce - Mini Follow

Hip Hop solo
🏆🏆🏆1 miejsce - Nolina Kaczorowska (10-13 lat)
🏅4 miejsce - Julia Makowska (10-13 lat)
🥇3 miejsce - Julia Drzymulska (14-16 lat)
🥇5 miejsce - Mariusz Szydło (14-16 lat)

Hip Hop duety
🥇3 miejsce - Kinga Chruścicka i Antosia Szymczyk (5-7 lat)
🥇2 miejsce - Martyna Jurek i Maja Pawłowska (9-12 lal)
🏆🏆🏆1 miejsce - Adam i Mariusz Szydło (13-16 lat)
🎖5 miejsce - Lili Zielonka i Zosia Fojucik (13-16 lat)
🎖3 miejsce - Klaudia Szuścicka i Lamparska Justyna (17+ lat)

Hip Hop mini formacje
🏆5 miejsce - Yoda Mini (do 9 lat)
🏆6 miejsce - B'Crew ( 10-13 lat)
🏆6 miejsce - Masters (10-13 lat)
🏆7 miejsce - B'Crew KIDS (10-13 lat)
🏆5 miejsce - Scamper (14-16 lat)

Hip Hop formacje
🏆3 miejsce - B'Crew Mini (do 8 lat)
🏆2 miejsce - B'Crew Kids (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Fresh Beat Kids (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Toys (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Top Kids (9-11 lat)
🏆6 miejsce - Scamper Kids (9-11 lat)
🏆6 miejsce - Bounce Mafia (9-11 lat)
🏆🏆🏆1 miejsce - Beat Freaks (12-15 lat)
🏆5 miejsce - Fresh Beat (12-15 lat)
🏆5 miejsce - Gold (12-15 lat)
🏆3 miejsce - Bulletproof (16+ lat)

Hip Hop solo
🏆🏆🏆1 miejsce - Nolina Kaczorowska (10-13 lat)
🏅4 miejsce - Julia Makowska (10-13 lat)
🥇3 miejsce - Julia Drzymulska (14-16 lat)
🥇5 miejsce - Mariusz Szydło (14-16 lat)

Hip Hop duety
🥇3 miejsce - Kinga Chruścicka i Antosia Szymczyk (5-7 lat)
🥇2 miejsce - Martyna Jurek i Maja Pawłowska (9-12 lal)
🏆🏆🏆1 miejsce - Adam i Mariusz Szydło (13-16 lat)
🎖5 miejsce - Lili Zielonka i Zosia Fojucik (13-16 lat)
🎖3 miejsce - Klaudia Szuścicka i Lamparska Justyna (17+ lat)

Hip Hop mini formacje
🏆5 miejsce - Yoda Mini (do 9 lat)
🏆6 miejsce - B'Crew ( 10-13 lat)
🏆6 miejsce - Masters (10-13 lat)
🏆7 miejsce - B'Crew KIDS (10-13 lat)
🏆5 miejsce - Scamper (14-16 lat)

Hip Hop formacje
🏆3 miejsce - B'Crew Mini (do 8 lat)
🏆2 miejsce - B'Crew Kids (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Fresh Beat Kids (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Toys (9-11 lat)
🏆5 miejsce - Top Kids (9-11 lat)
🏆6 miejsce - Scamper Kids (9-11 lat)
🏆6 miejsce - Bounce Mafia (9-11 lat)
🏆🏆🏆1 miejsce - Beat Freaks (12-15 lat)
🏆5 miejsce - Fresh Beat (12-15 lat)
🏆5 miejsce - Gold (12-15 lat)
🏆3 miejsce - Bulletproof (16+ lat)

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

782853 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001