szkola tanca

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET 21-22.04.2018.

31092118 1656727341048902 998807160219500544 n

Mamy już wszystkie wyniki z dwóch dni :)

Nicolette Chylińska oraz tancerki z białobłockich i bydgoskich grup jazzowych zdobyły następujące wyniki:

Jazz solo 5-7 lat
2 miejsce - Milena Kozłowska
3 miejsce - Julia Słodownik
6 miejsce - Weronika cemel

Jazz solo 11-13 lat
7 miejsce - Weronika Błazejewska

Duety 5-7 lat
4 miejsce - Hania Chojnacka i Patrycja Pieszczyńska

Duet 14-16 lat
4 miejsce - Natalia Danielewicz i Karina Ciemniecka
6 miejsce - Wiki Januszewska i Nicole Wekwejt

Mini formacja 14-16 lat
3 miejsce - Follow

Czytaj dalej

V Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 14-15.04.2018

30728156 1654087097979593 5508188453520539648 n

Wyniki naszych tancerzy w kategoriach HIP HOP i DANCEHALL:

HIP HOP SOLO
- 7-8 lat
4 miejsce – Dobrochna Anhalt
- 15+ lat
4 miejsce – Julia Drzymulska

HIP HOP DUETY
- 7-8 lat
6 miejsce – Chruścicka Kinga i Antosia Szymczak
- 9-11 lat
4 miejsce – Dobrochna Anhalt i Julka Makowska
-12-15 lat
1 miejsce – Adam i Mariusz Szydło
- 15+ lat
2 miejsce – Julia Kapelska i Nikola Wierzbanowska

HIP HOP PRZEDSZKOLAKI
1 miejsce – Bohemowe Bąbelki

Czytaj dalej

Mistrzostwa Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE 7.04.2018.

30262037 1642257199162583 866859038967595008 n

Tancerze z Łochowa i Szubina pod kierownictwem Martyna Bitner podbijają dziś poznańskie parkiety 🤓
WYNIKI:

HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT
🏆 1 miejsce - BEAT FREAKS

HIP HOP MINI FORMACJE 12-15 LAT
🏆 2 miejsce - B'Crew
🏆 3 miejsce - Scamper

HIP HOP DUETY 12-15 LAT
🏅2 miejsce - Igor Kowalski i Wiktoria Kowalczyk
🏅3 miejsce - Inga Szulc i Amelia Dominiak
🏅4 miejsce - Ula Anhalt i Anna Anhalt
🏅5 miejsce - Aloszka Bo i Paulina Kulczyk
🏅5 miejsce - Zosia Fojucik i Lili Zielonka
🏅7 miejsce - Maja Pawłowska i Martyna Jurek

HIP HOP SOLO 12-15 LAT
🏅1 miejsce - Anna Anhalt
🏅4 miejsce - Wiktoria Kowalczyk

Braaaaaawoooooo!

XVIII KONFRONTACJE ZESPOŁÓW TANECZNYCH 24.03.2018

29572566 1628125880575715 3367196456595196896 n

Wielka wygrana naszych zespołów

kategoria TANIEC WSPÓŁCZESNY
➡️ wiek 7-12 lat
NAGRODA GŁÓWNA - SPLIT
wyróżnienie - Mini Follow Kids
wyróżnienie - Mini Follow

➡️ wiek 13-16 lat
NAGRODA GŁÓWNA - FOLLOW
wyróżnienie - Jazz Point

kategoria TANIEC NOWOCZESNY
➡️ wiek 7-11 lat
1 miejsce - B'Crew KIDS
3 miejsce - Bounce Mafia
wyróżnienie - B'Crew MINI
wyróżnienie - Fresh Beat Kids

➡️ wiek 12-15 lat
2 miejsce - Beat Freaks
3 miejsce - Gold

➡️ wiek 16+ lat
2 miejsce - Pretty Gyalz
3 miejsce - Bulletproof

Gratulujemy tancerzom i trenerom!

XIX OFT "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" i Mistrzostwa Polski WADF 23.03.2018

29510820 1627161530672150 4959166841378347475 n
🏆 1 miejsce‼️MISTRZYNI POLSKI ‼️
Weronika Błażejewska
w kategorii solo jazz 8-11 lat - choreografia Jurij Żurajew
🏆 2 miejsce‼️VICE MISTRZYNI POLSKI ‼️
Milenka Kozłowska
w kategorii solo jazz do 7 lat - choreografia Nicolette Chylińska
Obie dziewczynki zdobyły kwalifikację na MISTRZOSTWA EUROPY, które odbędą się w czerwcu
Wielkie brawa!!! GRATULUJEMY tancerkom i ich trenerce Nicolette Chylińska

XIX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" 22.03.2018

29571225 1626668234054813 6073682952308187632 n

Bydgoska grupa BULLETPROOF, której trenerką jest Natalia Wierzbicka wzięła udział w XIX OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA "O PUCHAR KUJAW I POMORZA" oraz Mistrzostwach Polski WADF i zdobyła następujące wyniki:

HIP HOP SOLO
Julia Drzymulska 1/2 finału
Mariusz Szydło 1/2 finału

HIP HOP DUETY
Mariusz i Adam Szydło 1/4 finału

HIP HOP FORMACJE
6 miejsce (na 12 ekip) - BULLETPROOF - kategoria powyżej 15 lat

To był ich debiut na tego typu turnieju
WIELKIE GRATULACJE!

  • 1
  • 2
Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

801959 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001