szkola tanca

Sukcesy naszych tancerzy na IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA "BUT" 8-9.04.2017

17796671 1266390963415877 5220271515140432799 n

IV Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 2017 wyniki tancerzy ze Szkoły Tańca BOHEMA

SOBOTA 8 kwietnia:

PRZEDSZKOLAKI:
2 MIEJSCE - Bohemowe Brzdące, Białe Błota
2 MIEJSCE - B'Crew Bąbelki, Bydgoszcz

HIP HOP SOLO 9-11 LAT :
6 MIEJSCE - Julia Makowska, Łochowo

HIP HOP SOLO 12-15 LAT :
6 MIEJSCE - Julia Drzymulska, Bydgoszcz

HIP HOP DUETY 9-11 LAT :
1 MIEJSCE - Paulina Kulczyk, Alicja Boniśniak, Łochowo

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE DO 8 LAT:
5 MIEJSCE - B'Crew Mini, Łochowo

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE 9-11 LAT:
7 MIEJSCE - Scamper Mini, Szubin

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE 9-11 LAT:
2 MIEJSCE - B'Crew Kids, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE 12-15 LAT:
6 MIEJSCE - Yoda, Bydgoszcz
6 MIEJSCE - Masters, Białe Błota
6 MIEJSCE - B'Crew, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - New Crew, Bydgoszcz
4 MIEJSCE - Youkee Crew, Bydgoszcz

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE DO 8 LAT:
2 MIEJSCE - Top Kids, Białe Błota

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE 9-11 LAT:
2 MIEJSCE - B'Crew Kids,Łochowo
6 MIEJSCE - Bounce Mafia, Bydgoszcz
7 MIEJSCE - Toys, Białe Błota
7 MIEJSCE - Yoda Kids, Bydgoszcz

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT i pow. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Fresh Beat, Pruszcz

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT:
1 MIEJSCE - Scamper, Szubin
7 MIEJSCE - Gold, Białe Błota
7 MIEJSCE - B'Crew, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - No Name Crew, Bydgoszcz
6 MIEJSCE - Toxic solution, Szubin

DANCEHALL SOLO POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - Patryk Wyskocki, Bydgoszcz
3 MIEJSCE - Dominika Pietr oń, Bydgoszcz
5 MIEJSCE - Natalia Specyał, Bydgoszcz

DANCEHALL DUETY POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - Paulina Chorzelewska i Patryk Wyskocki, Bydgoszcz

DEBIUTY DANCEHALL MINI FORMACJE 12-15 LAT:
3 MIEJSCE - Shaker Crew, Białe Błota

DEBIUTY DANCEHALL FORMACJE POW 15 LAT:
3 MIEJSCE - Young Crew, Bydgoszcz
4 MIEJSCE - School of Chicks, Bydgoszcz

MISTRZOWIE NA START DANCEHALL GRUPY POW. 15 LAT:
2 MIEJSCE - So Wild Squad, Bydgoszcz
7 MIEJSCE - One Shot, Bydgoszcz

NIEDZIELA 9 kwietnia:

JAZZ SOLO POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Białe Błota
8 MIEJSCE -Weronika Kosycarz, Białe Błota

JAZZ DUET 12-15 LAT:
5 MIEJSCE - Agata Kołaczyk i Natalia Grzywaczewska, Bydgoszcz

JAZZ DUETY POW 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon i Weronika Błażejewska, Białe Błota

MISTRZOWIE JAZZ MINI FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Mini Follow, Białe Błota

DEBIUTY JAZZ FORMACJE 9-11 LAT:
4 MIEJSCE - Mini Follow Kids, Białe Błota
5 MIEJSCE - Mini Follow BIS, Łochowo
9 MIEJSCE - Mini Split, Bydgoszcz

MISTRZOWIE JAZZ FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Mini Follow, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 12-15 LAT:
2 MIEJSCE - Otylia Janka i Oliwia Ocalewska, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY POW 15 LAT:
1 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Estera Tupajka, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE 12-15 I POW. 15 LAT:
2 MIEJSCE - Follow, Białe Błota

DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Boheminki, Białe Błota.

Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom i ch instruktorom.

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

645499 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001