szkola tanca

Fale Loki Koki Dance Festiwal 4.06.2017

Nasi tancerze i na tym festiwalu odnieśli sukcesy :)

Oto wyniki naszych zespołów:
Kategoria PRZEDSZKOLAKI
1 miejsce - Bohemowe Brzdące

Kategoria ART DANCE
MINI FORMACJE
2 miejsce - Mini Follow (mistrzowie 12-15 lat)
3 miejsce - Follow (mistrzowie pow.15 lat)
FORMACJE
3 miejsce - Boheminki (debiuty do 8 lat)
4 miejsce - Mini Follow Kids (debiuty 9-11 lat)
5 miejsce - Mini Follow BIS (debiuty 9-11 lat)
7 miejsce - Mini Split (formacje debiuty 9-11 lat)
5 miejsce - Mini Follow (mistrzowie 12-15 lat)

Kategoria HIP HOP
MINI FORMACJE
3 miejsce - Yoda (mistrzowie 12-15 lat)
2 miejsce - New Crew (mistrzowie pow.15 lat)
3 miejsce - Youkee Crew (mistrzowie pow.15 lat)
FORMACJE
2 miejsce - Top Kids (mistrzowie do 8 lat)
8 miejsce - Toys (mistrzowie 9-11 lat)
4 miejsce - Bounce Mafia (mistrzowie 9-11 lat)
8 miejsce - Scamper (mistrzowie 12-15 lat)
7 miejsce - Yoda (mistrzowie 12-15 lat)
4 miejsce - Bulletproof (debiuty 12-15 lat)
4 miejsce - NNC (mistrzowie pow.15 lat)
6 miejsce - Toxic Solution (mistrzowie pow.15 lat)

Gratulujemy !!!18838962 1326632880725018 5457308861440113827 n

Turniej EUDEZET Łódź 3.06.2017

18813680 1324553814266258 8908129690098287132 n

Z radością donosimy, że znowu możemy się cieszyć z sukcesów naszych grup. Brawo kochani tancerze i instruktorzy !!!!

Oto wyniki:
Kategoria dancehall formacje:
1 miejsce - One Shot

Kategoria hip hop solo:
1/2 finału do 8 lat Dobrochna Anhalt
1/2 finału 9-11 lat Alicja Boniśniak
Kategoria hip hop mini formacje:
3 miejsce - B'Crew KIDS (9-11 lat)
Kategoria hip hop formacje: 7 miejsce - B'Crew KIDS (9-11 lat)

Lil Dance Elite POZNAŃ 27.05.2017.


18698066 1318421778212795 4606590989521233437 n

Grupa Scamper (Instruktor: Magdalena Siuda) zmierzyła się z wieloma grupami na Lil Dance Elite w Poznaniu. Przy licznej i bardzo silnej konkurencji Zosia Fojucik wraz z Lili Zielonka zdobywają 3 miejsce w kategorii hip-hop duety do 12 lat.

 

Ogólnopolski Turniej Tańca SOLO DUET - sobota 22.04.2017.

17991034 1285452878176352 3978102518902630752 n

W ten weekend część naszych tancerzy wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca SOLO DUET.

Z radością donosimy o kolejnych sukcesach.

WYNIKI KATEGORII Jazz

SOLO
1 miejsce - Weronika Błażejewska (kat. 8-10 lat)
6 miejsce - Wiktoria Kołcon (kat. pow 17 lat)
DUETY
3 miejsce - Ala Słoma i Kinga Krajewska (kat. 10-12 lat)
2 miejsce - Weronika Błażejewska i Wiktoria Kołcon (kat. powyżej 17 lat)
MINI FORMACJE
7 miejsce - Mini follow (kat. 10-12 lat)

WYNIKI KATEGORII Taniec Współczesny
2 miejsce - Oliwia Ocalewska i Otylia Janka (do 12 lat)
5 miejsce - Wiktoria Wrzesińska i Julia Przygoda (13-16 lat)

SOLO dancehall
4 miejsce - Dominika Pietroń

SOLO hip hop
4 miejsce - Dobrochna Anhalt (5-7 lat)
1 miejsce - Julia Makowska (8-10 lat)
7 miejsce - Weronika Moskwa (11-13 lat)
5 miejsce - Ania Anhalt (11-13 lat)
5 miejsce - Julia Drzymulska (14-16 lat)

DUETY hip hop
3 miejsce - Max Gręś i Monika Czerniejewska (10-13 lat)
2 miejsce - Alicja Boniśniak i Paulina Kulczyk (10-13 lat)
6 miejsce - Monika Kamionka i Ula Anhalt (14-16 lat)
6 miejsce - Nicola Wierzbanowska i Julia Kapelska (14-16 lat)

MINI FORMACJE hip hop
4 miejsce - B'Crew KIDS (10-13 lat)
7 miejsce - Yoda (14+ lat)
6 miejsce - Youkee Crew (14+ lat)
2 miejsce - New Crew (14+ lat)

FORMACJE hip hop
5 miejsce - Top Kids (do 9 lat)
4 miejsce - Bounce Mafia (do 9 lat)
7 miejsce - Yoda (10-13 lat)
6 miejsce - Toys (10-13 lat)
5 miejsce - Gold (10-13 lat)
4 miejsce - B'Crew (10-13 lat)
4 miejsce - Scamper (10-13 lat)
3 miejsce - B'Crew KIDS (10-13 lat)
5 miejsce - Toxic Solution )14 + lat)
3 miejsce - No Name Crew (14+ lat)

Za tymi wynikami stoją także nasi Instruktorzy: Natalia Wierzbicka, Mariusz Procelewski, Magdalena Siuda, Martyna Bitner :) oraz najlepsi na świecie SUPERBOHATEROWIE - RODZICE! <3 <3 <3 którym z całego serduszka DZIĘKUJEMY!

A wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy fantastycznych występów!

Sukcesy naszych tancerzy na IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA "BUT" 8-9.04.2017

17796671 1266390963415877 5220271515140432799 n

IV Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 2017 wyniki tancerzy ze Szkoły Tańca BOHEMA

SOBOTA 8 kwietnia:

PRZEDSZKOLAKI:
2 MIEJSCE - Bohemowe Brzdące, Białe Błota
2 MIEJSCE - B'Crew Bąbelki, Bydgoszcz

HIP HOP SOLO 9-11 LAT :
6 MIEJSCE - Julia Makowska, Łochowo

HIP HOP SOLO 12-15 LAT :
6 MIEJSCE - Julia Drzymulska, Bydgoszcz

HIP HOP DUETY 9-11 LAT :
1 MIEJSCE - Paulina Kulczyk, Alicja Boniśniak, Łochowo

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE DO 8 LAT:
5 MIEJSCE - B'Crew Mini, Łochowo

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE 9-11 LAT:
7 MIEJSCE - Scamper Mini, Szubin

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE 9-11 LAT:
2 MIEJSCE - B'Crew Kids, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE 12-15 LAT:
6 MIEJSCE - Yoda, Bydgoszcz
6 MIEJSCE - Masters, Białe Błota
6 MIEJSCE - B'Crew, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP MINI FORMACJE POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - New Crew, Bydgoszcz
4 MIEJSCE - Youkee Crew, Bydgoszcz

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE DO 8 LAT:
2 MIEJSCE - Top Kids, Białe Błota

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE 9-11 LAT:
2 MIEJSCE - B'Crew Kids,Łochowo
6 MIEJSCE - Bounce Mafia, Bydgoszcz
7 MIEJSCE - Toys, Białe Błota
7 MIEJSCE - Yoda Kids, Bydgoszcz

DEBIUTY HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT i pow. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Fresh Beat, Pruszcz

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE 12-15 LAT:
1 MIEJSCE - Scamper, Szubin
7 MIEJSCE - Gold, Białe Błota
7 MIEJSCE - B'Crew, Łochowo

MISTRZOWIE HIP HOP FORMACJE POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - No Name Crew, Bydgoszcz
6 MIEJSCE - Toxic solution, Szubin

DANCEHALL SOLO POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - Patryk Wyskocki, Bydgoszcz
3 MIEJSCE - Dominika Pietr oń, Bydgoszcz
5 MIEJSCE - Natalia Specyał, Bydgoszcz

DANCEHALL DUETY POW. 15 LAT:
1 MIEJSCE - Paulina Chorzelewska i Patryk Wyskocki, Bydgoszcz

DEBIUTY DANCEHALL MINI FORMACJE 12-15 LAT:
3 MIEJSCE - Shaker Crew, Białe Błota

DEBIUTY DANCEHALL FORMACJE POW 15 LAT:
3 MIEJSCE - Young Crew, Bydgoszcz
4 MIEJSCE - School of Chicks, Bydgoszcz

MISTRZOWIE NA START DANCEHALL GRUPY POW. 15 LAT:
2 MIEJSCE - So Wild Squad, Bydgoszcz
7 MIEJSCE - One Shot, Bydgoszcz

NIEDZIELA 9 kwietnia:

JAZZ SOLO POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Białe Błota
8 MIEJSCE -Weronika Kosycarz, Białe Błota

JAZZ DUET 12-15 LAT:
5 MIEJSCE - Agata Kołaczyk i Natalia Grzywaczewska, Bydgoszcz

JAZZ DUETY POW 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon i Weronika Błażejewska, Białe Błota

MISTRZOWIE JAZZ MINI FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Mini Follow, Białe Błota

DEBIUTY JAZZ FORMACJE 9-11 LAT:
4 MIEJSCE - Mini Follow Kids, Białe Błota
5 MIEJSCE - Mini Follow BIS, Łochowo
9 MIEJSCE - Mini Split, Bydgoszcz

MISTRZOWIE JAZZ FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Mini Follow, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO POW. 15 LAT:
4 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 12-15 LAT:
2 MIEJSCE - Otylia Janka i Oliwia Ocalewska, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY POW 15 LAT:
1 MIEJSCE - Wiktoria Kołcon, Estera Tupajka, Białe Błota

TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE 12-15 I POW. 15 LAT:
2 MIEJSCE - Follow, Białe Błota

DEBIUTY TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE DO 11 LAT:
3 MIEJSCE - Boheminki, Białe Błota.

Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom i ch instruktorom.

XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych 18.03.2017.

17361594 1248135678574739 6621471678631634675 n

W sobotę odbyły się XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych organizowane przez Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy:) Nasi tancerze z oddziałów w Bydgoszczy, Łochowie i Białych Błotach zaprezentowali się fantastycznie i wywalczyli następujące miejsca:

GRUPA A - jazz, taniec współczesny i inne formy
Nagroda główna - Follow (kategoria 13-16 lat)

GRUPA B - taniec nowoczesny
3 miejsce - TOP KIDS (kategoria do 11 lat)
3 miejsce - B'Crew KIDS (kategoria do 11 lat)
6 miejsce - Yoda (kategoria 12-15 lat)
4 miejsce - B'Crew (kategoria 12-15 lat)
5 miejsce - School of Chicks (kategoria powyżej 15 lat)
5 miejsce - One Shot (kategoria powyżej 15 lat)
3 miejsce - No Name Crew (kategoria powyżej 15 lat)
1 miejsce - So Wild Squad (kategoria powyżej 15 lat)

GRATULUJEMY!

Sukcesy na XVII OTT "TANECZNE MIRAŻE" 11.03.2017.

17265227 1241113869276920 5977689868897894724 n

Nasze tancerki z białobłockiej grupy Follow, której trenerami są Mariola Moder-Kułakowska oraz Jurij Żurajew wzięły dziś udział w XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Taneczne Miraze" i zajęły następujące miejsca:
1 miejsce - solo Weronika Błażejewska (kategoria do 11 lat)
3 miejsce - solo Wiktoria Kołcon (kategoria powyżej 16 lat)
3 miejsce - formacja Follow (kategoria powyżej 16 lat)
WIELKIE BRAWA DLA DZIEWCZYN I TRENERÓW

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 4/5.03.2017.

17155865 1235390263182614 8170956310874786633 n

Nasi wspaniali tancerze ich ich fantastyczni instruktorzy wzięli udział w weekend w IV OTTN CHoceń 2017:)
Znamy już wszystkie wyniki i z chęcią się nimi z Wami podzielimy:)

DZIEŃ 1 - hip hop i dancehall

HIP HOP
6 miejsce - YODA (miniformacje 12-15 lat)
2 miejsce - NEW CREW (miniformacje powyżej 15 lat)

DANCEHALL
8 miejsce - ONE SHOT (formacje powyżej 15 lat)
7 miejsce - School of Chicks (formacje powyżej 15 lat)
3 miejsce - So WIld Squad (formacje powyżej 15 lat)

DZIEŃ 2 - jazz i inne formy
4 miejsce - MINI FOLLOW (miniformacje 12-15 lat)
2 miejsce - FOLLOW (miniformacje 12-15 lat)
6 miejsce - FOLLOW (formacje powyżej 15 lat)

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

602871 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001