szkola tanca

III Ogólnopolski Turniej Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA 23-24.04.2016

i inne formy tańca.

Bardzo dziękujemy za udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA!
Składamy serdeczne gratulacje wszystkim solistom, duetom, mini formacjom i formacjom - byliście niesamowici!
Pragniemy również podziękować Instruktorom i Rodzicom za okazane zaufanie, wyrozumiałość i cierpliwość:)

Z radością przedstawiamy wyniki naszych tancerzy:

z dnia pierwszego (hip-hop i dancehall)

SOLO HIP HOP
1 miejsce ZŁOTY BUT – Dabrochna Anhalt (do 6 lat)


4 miejsce – Julia Makowska (9-11 lat)

DUETY HIP HOP
7 miejsce - Dobrochna Anhalt i Karol Anhalt (7-8 lat)
3 miejsce BRĄZOWY BUT – Ania Anhalt i Weronika Moskwa (9-11 lat)
6 miejsce – Monika Kamionka i Ula Anhalt (12-15 lat)

MINI FORMACJE HIP HOP
2 miejsce SREBRNY BUT – Bounce Mafia (do 8 lat)
2 miejsce SREBRNY BUT – Masters (9-11 lat)
7 miejsce – B’Crew (9-11 lat)
7 miejsce – Fresh Kids (9-11 lat)
1 miejsce ZŁOTY BUT – New Crew (powyżej 15 lat)

FORMACJE HIP HOP
3 miejsce BRĄZOWY BUT – Top Kids (do 8 lat)
8 miejsce – B’Crew Mini (do 8 lat)
2 miejsce SREBRNY BUT – B‘Crew Kids (9-11 lat)
6 miejsce – Toys (9-11 lat)
6 miejsce – B’Crew (9-11 lat)
6 miejsce – Scamper (9-11 lat)
8 miejsce - Super Heroes (9-11 lat)
8 miejsce – Gold (12-15 lat)
4 miejsce – Scamper MAX (12-15 lat)
4 miejsce – No Name Crew (powyżej 15 lat)
7 miejsce – YODA (powyżej 15 lat)

SOLO DANCEHALL
1 miejsce ZŁOTY BUT – Patryk Wyskocki (powyżej 15 lat)

MINIFORMACJE DANCEHALL
2 miejsce SREBRNY BUT – Dzika ekipa (powyżej 15 lat)

FORMACJE DANCEHALL
4 miejsce – Shaker Crew (12-15 lat)
3 miejsce BRĄZOWY BUT – One Shot (12 – 15 lat)
2 miejsce SREBRNY BUT – New Wave (12-15 lat)
8 miejsce – School of Chicks (powyżej 15 lat)
3 miejsce BRĄZOWY BUT – So Wild Squad (powyżej 15 lat)

Wyniki  naszych tancerzy dnia drugiego w kategorii jazz:

JAZZ SOLO 9-11 LAT:
4 miejsce - Weronika Błażejewska

JAZZ SOLO POW. 15 LAT:
3 miejsce Wiktoria Kołcon     

DEBIUTY NA START - JAZZ MINI FORMACJE DO 11 LAT:
1  miejsce Złoty But - Mini Follow


DEBIUTY NA START - JAZZ FORMACJE DO 11 LAT:
1  miejsce Złoty But - Mini Follow

MISTRZOWIE NA START - JAZZ FORMACJE 12-15 LAT:
2  miejsce Srebrny But - Follow

Na podziękowania zasłużyli również nasi wspaniali sponsorzy nagród:
- Carrefour Bydgoszcz
- Hornet Design Studio
- Forma Ceramika
- Up Dance – sklep internetowy
- Libus – przewozy pasażerskie

oraz wiele innych osób, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć:
Kierownik turnieju: Marika RiTa Powietrzyńska
Prowadzący: Janusz Wielgosz
Skrutiner: Jarosław Jaworski
Technika audio-wizualna: Mielcarek Event
Catering i kawiarenka: Ugotowany Bistro i Dullin Tortownia
Opieka medyczna: Renata Gręś

Niezastąpione jury w składzie:
23.04.2016
Damian Jackowiak - Oldman
Marta Mościcka
Maciej Zajda
Łukasz Łukomski - UFO
Marta Jeremin - Czajna
Paulina Szczęsnowicz - Paula
24.04.2016
Anna Jujka - Youya
Jacek Owczarek
Krystyna Frąckowiak
Łukasz Łukomski - UFO
Kalina Porazińska
Karina Rybszleger

i cała ekipa ze Szkoły Tańca BOHEMA za ogrom pracy jaki włożyła w to, aby impreza przebiegała sprawnie i bezproblemowo:)

 

 

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

600673 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001