szkola tanca

I Ogólnopolski Turniej Tańca – Bydgoska Układanka Taneczna „But” 10 maja Bydgoszcz 2014

Mimo niesprzyjającej aury, ta sobota była naprawdę gorąca !!!
W turnieju udział wzięło ok. 600-set tancerzy, czyli 49 zespołów, 121 solistów i 22 duety z całej Polski. Gościliśmy tancerzy z Krakowa, Torunia, Inowrocławia, Pułtuska, Kalisza, Osielska, Strzelna, Poznania, Łochowa, Białych Błot i oczywiście z Bydgoszczy.
Nasi partnerzy i sponsorzy zadbali o to, aby wszyscy otrzymali słodkie upominki miło wspominali wizytę w Bydgoszczy.
Dziękujemy uczestnikom i ich rodzicom, instruktorom za wspaniałą zabawę, publiczności za brawa i doping dla wszystkich tancerzy.Gratulujemy wszystkim udanych prezentacji i do zobaczenia na II „BUCIE” za rok :)

Teraz chcielibyśmy trochę się pochwalić wynikami naszych tancerzy.

w kat. 4-5 latków:
ZŁOTY BUCIK – BOHEMOWE SZKRABY MINI kat. 4-5 lat oddział Białe Błota,

w kat. 5-6 latków
ZŁOTY BUCIK – Przedszkole Niepubliczne ZASIEDMIOGÓROGRÓD i S.T. BOHEMA Bydgoszcz,
SREBRNY BUCIK – BOHEMOWE SZKRABY kat. 5-6 lat oddział Białe Błota,

w kat. mini formacje hip hop do 8 lat:
VI miejsce – FAME KIDS z Bydgoszczy,

w kat. formacje hip hop do 8 lat:
BRĄZOWY BUT - TOP KIDS z oddziału w Białych Błotach,
IV miejsce – KUUKUU CREW z oddziału w Białych Błotach,
VI miejsce – B’CREW MINI z oddziału w Łochowie,

w kat. mini formacje hip hop 9-11 lat:
V miejsce – FRESH BEAT KIDS z Bydgoszczy,

w kat. formacje hip hop 9-11 lat:
SREBRNY BUT – B’CREW KIDS z oddziału w Łochowie,V – miejsce TOYS z oddziału w Białych Błotach,

w kat. mini formacje hip hop 12-15 lat:
IV miejsce – B’CREW z oddziału w Łochowie,

w kat. formacje hip hop pow.15 lat:
ZŁOTY BUT - THE WAVES z Bydgoszczy
BRĄZOWY BUT - FRESH BEAT z Bydgoszczy,

w kat. formacje dancehall:
IV – miejsce SHAKER CREW z oddziału w Białych Błotach,

w kat. hip hop solo do 8 lat:
V miejsce – Julek Kotopka,
VI miejsce – Weronika Moskwa
VIII miejsce – Max Gręś,

w kat. hip hop solo do 9-11 lat:
półfinał – Gabryś Kotopka,

w kat. hip hop solo pow. 15 lat
VI miejsce – Marta Chmielewska
VIII miejsce – Kamil Dębiński
IX miejsce – Tomasz Grzankowski

w kat. hip hop duety 9-11 lat:
IV miejsce – Monika Bauza i Ula Anhalt,
VII miejsce – Aga Bauza i Ania Anhalt ,

w kat. hip hop duety 12-15 lat:
III miejsce – Julia Smardzewska i Oliwia Czajkowska

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

647851 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001