9-10 marca 2013r. – bardzo konkursowy weekend z sukcesami Zespołów Szkoły Tańca Bohema !!!

Gratulujemy sukcesów wszystikm fantastycznym zespołom naszych wspaniałych instruktorów Kaliny – Mini Fame i Fame (z Bydgoszczy), Martyny – B’ Crew i B’Crew Kids (z Łochowa) oraz Mariusza – No Name Crew i The Waves (z Bydgoszczy), Black (Białe Błota). Gratulujemy również naszym odważnym małym tancerzom, którzy zadebiutowali w kategoriach indywidualnych i również odnieśli sukcesy. Napięcie rośnie…., no dobrze, podamy już wyniki konkursowych zmagań.

9 marca 2013r. XIV Ogólnopolski Konkurs Tańca „TANECZNE MIRAŻE” w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Nasze startujące w konkursie grupy zdobyły:

- w kategorii hip hop pow. 15 lat Formacja NO NAME CREW – III miejsce.
- w kategorii miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda do 12 lat grupa FAME MINI – III miejsce.
- w kategorii miniatura taneczna, inscenizacja, etiuda powyżej 15 lat grupa FAME – wyróżnienie.

10 marca 2013r. X Turniej Tańca Nowoczesnego „TAN” w Młodzieżowym Domu Kultury nr.2 w Bydgoszczy.

Formacje Hip Hop:
- w kategorii hip hop do 11 lat Formacja B’Crew Kids – II miejsce
- w kategorii hip hop 12-15 lat:
Formacja BLACK – II miejsce,
Formacja B’Crew – IV miejsce,
- w kat. hip hop pow. 15 lat Formacja THE WAVES – II miejsce,

Hip Hop solo:
- w kategorii 12-15 lat Julia Smardzewska – V miejsce
- w kategorii hip hop solo do 11 lat oraz hip hop solo 12-15 nasi reprezentanci z grup GOLD i BLACK zostali wyróżnieni przez Jury medalami i dyplomami – „WIELKA NADZIEJA TAŃCA”.
A oto wyróżnione dzieciaki :
- Agnieszka Kućmierz (GOLD) do 11 lat,
- Maja Porażka (GOLD) do 11 lat,
- Nikodem Polerowicz (GOLD) do 11 lat,
- Julia Drzymulska (BLACK) 12-15 lat.

- w kategorii inne formy tańca do 11 lat grupa FAME MINI - I miejsce,

A teraz : TAM TARAM , TAM TARAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grupa FAME otrzymała nagrodę główną turnieju „TAN” – Grand Prix

wkrótce pochwalimy się w galerii naszymi trofeami :) :) :)

a za tydzień c.d. zmagań tanecznych a my już dziś trzymamy kciuki za następnych tancerzy :)