Warsztaty taneczne "OPEN" 3-7.02.2014 r.

Koszt warsztatów:
5 dni po 3.5 godz.
100zł. – tancerze i klienci S.T.Bohema,
120zł. – pozostali uczestnicy warsztatów,

1 dzień - 3,5 godz.

25zł. - tancerze i klienci S.T.Bohema,
30zł. - pozostali uczestnicy warsztatów.

Zgłoszenia mailowo, telefonicznie lub w biurze szkoły.

Rezerwacja miejsca na warsztaty po dokonaniu przedpłaty w wys. 50zł. do dnia31 stycznia.

Wpłaty w biurze szkoły w godzinach zajęć lub na konto:
SZKOŁA TAŃCA BOHEMA
BOGUMIŁA ĆWIĘKA – BOROWIAK MAŁGORZATA WÓJCIK S.C.
DWORCOWA 51, 85-009 BYDGOSZCZ
z dopiskiem: imię nazwisko warsztaty „OPEN”

Harmonogram warsztatów:

dzień

godziny

3.02.(poniedz.) 4.02.(wtorek) 5.02.(środa) 6.02.(czwartek) 7.02.(piątek)
16.00-17.30 Freestyle Dancehall Freestyle Dancehall Freestyle
17.45-19.45 Hip hop Hip hop Hip hop Hip hop Hip hop

Prowadzący warsztaty:

Marika RiTa Powietrzyńska (hip hop)

Dyplomowany instruktor tańca. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w 2001 roku. Przez pięć lat szukała swojego stylu, który zrealizuje potrzebę ciągłego rozwijania się i dostarczania sobie coraz to nowych wyzwań. W tym czasie poznawała wiele technik. W końcu zafascynowały ją style uliczne, przede wszystkim hip hop i jemu postanowiła się poświęcić. Warsztat szlifowała między innymi
u Krzysztofa Mazura, Justyny Lichacy, Mr Wiggles’a, Brooklyn Terry’ego, Meech’a czy Tweet Boogie. Przez ostatnie dwa lata szkoliła w Białymstoku wiele technik zaczynając od baletu, przez taniec współczesny, jazz, polskie tańce narodowe, taniec towarzyski, kończąc na hip hopie, lockingu, krumpingu czy house dance. Na zajęciach dostarcza 100% freak’owej energii, która pozawala poczuć nowojorski klimat. Przekazuje też mnóstwo wiedzy o kulturze hip hop i jej fundamentach. Marika stawia przede wszystkim na mega dobrą zabawę, połączoną z ciężką pracą nad perfekcjonizmem w tańcu.

Organizatorka ogólnopolskich turnieji tańca nowoczesnego oraz imprezy streetowej Planet Rock.

Przemek Kwaśniewski (freestyle)

Miłośnik styli ulicznych, które pasjonowały go na długo zanim dołączył do jakiejkolwiek formacji. Kiedy po wielu latach samodzielnego szlifowania swoich umiejętności zapragnął sprawdzić się i szkolić w grupie dołączył do formacji No Name Crew w Szkole Tańca Bohema. Wraz z nimi zdobył wiele nagród na ogólnopolskich turniejach tańca nowoczesnego. Również jako solista też zdobył wiele laurów,a ostatnio drugie miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Młode Talenty w roku 2013. Swoją przygodę jako instruktor tańca rozpoczął w 2012 roku, jego podopieczni cenią sobie w nim jego kreatywność, pozytywną energie i fakt, że na swoich zajęciach zawsze daje z siebie 150 procent.
Przemek cały czas stara się poszerzać swoją wiedze w dziedzinie tańca, nie tylko nowoczesnego. Bierze udział w wielu warsztatach, prowadzonych między innymi przez: Krzysztofa Mazura (hip-hop, house), Natalie Madejczyk (Jazz, hip-hop), Moncell’a IllKozby Durden(hip-hop), Freda „The Realnes’’ Folks (poping, locking), Lucasa Migliorini (raga,
dancehall), Jey’a Select (hip-hop, locking). Aktualnie jest  w trakcie kursu instruktorskiego tańca nowoczesnego, na którym szlifuje swoje  taneczne, metodyczne i pedagogiczne umiejętności potrzebne w zawodzie nauczyciela tańca, by mógł jeszcze skuteczniej przekazywać wiedzę i umiejętności swoim podopiecznym.

Justyna Porożyńska  „Coli” (dancehall)

Instruktor tańca dancehall i ragga, studentka analityki medycznej. Wieloletnia instruktorka Ośrodka Kultury w Czersku. Przepełnia ją dużo pozytywnej energii, którą na zajęciach zaraża każdego. Dzień bez muzyki i tańca, to dla niej dzień stracony. W dancehallu czuje się jak ryba w wodzie. Dancehall to styl jaki Justyna czuje. To właśnie on rozpala zmysły, ma w sobie niezwykłą żywiołowość, dzięki tym zajęciom możesz poczuć się jak na Jamajce. Organizowała liczne warsztaty taneczne, m.in. z Ulą „AFRO” Fryc (finalistka programu „Mam Talent” i Dancehall Queen Polska). Prowadziła wiele warsztatów tanecznych (m.in. w Toruniu, Chojnicach). Układała liczne choreografie na koncerty(m.in. tańczyła z zespołem Bez Cenzury) i pokazy. Występowała na niezliczonej liczbie imprez muzycznych. Od tego roku jest organizatorką i jurorką wraz z Sonyą bitwy tanecznej, która będzie odbywać się w Bydgoszczy co kwartał. Z dancehallu szkoliła się u Uli ” Afro” Fryc, Sonya’i, Laure Courtellemont, a z innych styli m.in. u Piotra Jagielskiego, Roofie’go, Jujki ,Blazee’ego.