Salsa z Javim Conessą – nowy kurs dla początkujących i kontynuacja na poziomie średniozaawansowanym

Javier Conesa
tancerz, animator i instruktor Salsy pochodzący z Hiszpanii, swoja wiedzę zawdzięcza tak wspaniałym tancerzom i choreografom z całego świata jak Saul Barbosa „Papa Rumba” czy Marcos Hernandez z Kuby, Franco Rocha z Urugwaju czy Sergio Hernandez (Sergio y Eva Mambo) z Meksyku. Był organizatorem wydarzenia „HH weekend” w La Vall’d”Uxo, oraz współorganizatorem wielu innych eventów jak np.”Salsa Pal bailador en clave de son” w Hiszpanii.
Na pytanie, co jest dla niego najważniejsze w tańcu ? Odpowiada, dzielenie się nim z innymi !!!

W swojej salsie łączy różne style i podkreśla swoją indywidualność, czego również chce nauczyć innych. Serdecznie zapraszamy !!!
Salsa Social – Kurs prawdziwej salsy dla par pod okiem wyjątkowego instruktora Javier Conesa
z Hiszpanii!! Rodowici Kubańczycy doskonale czują muzykę i rytm, tańcząc improwizują, wykorzystują wszelkie style salsy, po prostu czują to i bawią się tym
Właśnie dlatego też chcemy zaproponować Wam te wyjątkowe zajęcia, na których poznacie wiele styli salsy takich jak Pachanga, Salsa Cubana, Son Cubano, Salsa L.A. Rumba Cubana czy Boogaloo,
To wszystko pomoże Wam zrozumieć prawdziwą esencje tego tańca.
Nauczycie się kroków i figur oraz ich wariacji, będziecie pracować w parach i indywidualnie, posłuchacie prawdziwej kubańskiej muzyki i poznacie takie instrumenty jak clave, güiro czy tumbadoras.
Zapraszamy serdecznie, wszystkich pragnących poczuć ten gorący klimat, zarówno tych którzy dopiero swoją przygodę z salsą rozpoczną, jak i tych, którzy już wcześniej mieli z nią do kontakt Poznacie prace ciała i dowiecie się jak prowadzić partnerkę i jak dać się prowadzić przez partnera.
Naukę można kontynuować na wyższych poziomach i odpowiednio do stopnia zaawansowania będziecie poznawać nowe, coraz trudniejsze kroki i figury.
Jeden poziom kursu: 8 spotkań po 60 min., raz w tygodniu w czwartki. Po zakończeniu możliwa kontynuacja.
Pierwsze zajęcia 15 stycznia 2015
Godz. 19.50-20.50 – grupa średniozaawansowana (dla osób, które znają podstawy i rytm salsy – można dołączyć).
Godz. 20.55-21.55 – grupa początkująca (dla osób, które chcą rozpocząć swoja przygodę z salsą).

Jeśli masz wątpliwości do której grupy się zapisać, przyjdź, Javi pomoże rozwiać Ci wątpliwości.