Nowe kursy dla dorosłych i dzieci od kwietnia

ZUMBA dla Pań

Świetna zabawa !

Tysiące spalonych kalorii !

Przypływ si witalnych !

Mnóstwo pozytywnej energii !

To wszystko co jest Ci potrzebne na wiosnę !

Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBY fitness i ZUMBY KIDS !!!

DANCEHALL 20+

Energetyczny taniec z Jamajki - zapraszamy wszystkie Panie J

Kurs Salsy
- poziom P1 – dla poczatkujących 23 kwietnia (czwartek) – godz. 19.30-20.30

Uczymy salsy głównie w stylu Los Angeles ( L.A. Style ) Styl ten powstał w Los Angeles i oparty jest o liniowy ruch taneczny a także o akcent umiejscowiony w pierwszym uderzeniu frazy muzycznej.
Ujmując prościej, jest to salsa tańczona na „raz”. Jest to bardzo dynamiczna odmiana salsy
oraz najpopularniejsza w Europie odmiana Cross Body Style.
Z powodu małej ilości emigrantów kubańskich w Los Angeles pierwszorzędny wpływ na ten styl miały:
West Coast, Swing i Latin Wallroon.
Dzięki nim w znacznej mierze L.A. Style cechuje ogromna dynamika i wiele występujących w nim
pokazowych sztuczek, kabaretowej stylizacji i elementów akrobatycznych
takich jak podnoszenie partnerki (tzw. aerials) lub efektownych położeń (drops).
Do spopularyzowania i rozwinięcia tego stylu przyczynili się głównie słynni bracia Vasquez (emigranci z Meksyku).

-Kurs tańca Disco Fox  poziom II  (uniwersalny taniec dyskotekowy w parach)

START  - 7 kwietnia !!!
- dla osób znających krok podstawowy.

ZUMBA KIDS

Zajęcia ruchowo- taneczne z ogromną ilością zabawy i energii.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-11 lat.
Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBY fitness i ZUMBY KIDS !!!

Kursy dla narzeczonych.
Proponujemy przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu: kroki i choreografia do wybranego tańca, elegancka prezentacja przed i po pokazie oraz właściwa postawa taneczna.
Naukę potrzebnych tańców do zabawy z gośćmi na weselu. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania.
Chętnie pomożemy w doborze muzyki, utworu, choreografii do pierwszego tańca, którego wybór jest często dużym problemem. Jeśli mają Państwo „swoją piosenkę”, podpowiemy co można do niej zatańczyć. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Kursy dla narzeczonych dla 4-5 par – 5 spotkań grupowych (po 60 min.) + 3 lekcje indywidualne (po 60 min.) na zrobienie choreografii pierwszego tańca (możliwość dokupienia lekcji indywidualnych po promocyjnej cenie).

II  GRUPA  START: 24 kwietnia (piątek) 2015 w godz.19.00-20.00

Terminy zajęć grupowych 1 x w tygodniu w piątki.
Lekcje indywidualne umawiane z każdą para w dogodnym terminie (pod koniec lub  po zakończeniu kursu).