szkola tanca

Artystyczne Ferie - Bajkowy Świat 10-14.02.2014 r.

Poniedziałek upłynął nam na smerfnych zabawach, przenieśliśmy się do wioski gdzie gonił nas Gargamel! Tańce, hulańce, psoty i swawole nie miały końca") Ćwiczyliśmy pamięć układają historyjkę o koniu, który pił pepsi light, nauczyliśmy się smerfnej choreografii, a na zakończenie zajęliśmy się skutecznym brudzeniem wszystkiego na naszej drodze czego efektem ubocznym były piękne słoiczki zdobione metodą decouopage!

Wtorek rozpoczął się od zajęć muzycznych, gdzie dzieci naśladowały wojowniczą Mulan, a smoki goniły swoje ogony. Nauczyliśmy się także jak wykorzystywać swoje ciało jako instrument! Nie zabrakło śmiechu i dużej dawki dobrej zabawy!
Po muzyce przyszedł czas na kino:) Jak jest w kinie wszystkim wiadomo, więc nie będziemy pisać oczywistości. Za to napiszemy, że jesteśmy mistrzami rzeźby w 3D! Stworzyliśmy baletki, kamerę i boom boxa! To się nazywa twórczy czas!

Dzięki tylu emocjom zapewnianym przez rozbrykanych tancerzy kadra nie ma absolutnie żadnych problemów z zasypianiem (nawet w kinie)!

Brudne dziecko = szczęśliwe dzieckoUwielbiamy wesołe akcje, dlatego ten dzień był baaaardzo udany! Umiemy śpiewać, tańczyć i w dodatku nieźli z nas artyści

Zdjęcia mówią same za siebie - uśmiechów tona:)

Muzyka - granie na instrumentach i śpiewanie
Taniec - wesołe improwizacje, solówki i duety, nowa choreografia oraz smerfne hity
Plastyka - malowanie stopami (dzieci jako stemple)

Ahh te szaleństwa!Zakończyliśmy artystyczne ferie zimowe 2014!
W czwartek świetnie się bawiliśmy dzięki Sara Szeląg, która odkryła przed nami tajniki dancehallu:) Przygotowaliśmy także wystawę z naszych stóp!

W piątek od rana ruszyły przygotowania do występu na którym zaśpiewaliśmy 3 piosenki, zatańczyliśmy choreografię hip-hopową oraz dancehallową, a na koniec przebraliśmy się w smerfne czapy, umalowaliśmy usta na niebiesko i zatańczyliśmy piosenkę ze Smerfnych Hitów!

Powiemy Wam w tajemnicy, że rodzice byli bardzo zaskoczeni jak te niebieskie usta dawały im buziaki:)

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom oraz kadrze, która dawała z siebie 200%
Zapraszamy na obóz! Tam będzie się działo!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii  :)
Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

802034 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001