Bohema Summer Dance Camp DZIECI 8-15.08.2017

Rozpoczęliśmy z wielkim przytupem kolejną edycję naszych tanecznych obozów!
Od 8 do 15 sierpnia 2017 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "Przystań Wenecka" rządzą dzieci wraz z naszą wspaniałą kadrą:
- Martyna Bitner
- Mariusz Procelewski - hip hop
- Przemysław Kwaśniewski - hip hop
- Paulina Chorzelewska - modern-jazz, dancehall
- Natalia Wierzbicka - hip hop
- Mariola Moder - Kułakowska - balet, modern
- Nicolette Chylińska- jazz

8.08.2017 - dzień 1
Z pamiętnika marynarza
"Dziś wietrznie i słonecznie.
Dzieci się chichrają, na treningach gadają i buzi nie zamykają.
Na salach instruktorzy siódme poty wylewają, nad kondycją dzieci ubolewają :D
Wieczorem zaplanowano karaoke, co to będzie? Zobaczymy potem!"

9.09.2017 - dzień 2
Treningowo i wypoczynkowo było drugiego dnia :) Do południa dzieci zmagały się z genialnymi pomysłami naszych instruktorów, a po południu intensywnie chlapały się w jeziorku. Na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy obozu zaprezentowali przygotowane przez siebie teledyski, a wspólny wieczór zakończyliśmy dyskoteką :)

10.08.2017 - dzień 3
Obudzeni przez burzę o jakiejś nieludzkiej 6 godzinie! Po śniadaniu treningi obowiązkowe, ale potem już tylko coraz weselej, bo w planach jest baloniada i podchody!

11.08.2017 - dzień 4
Treningi, treningi i treningi zwieńczone odrobiną świetnej zabawy na bajkowym pokazie mody :)
Na zakończenie dnia mieliśmy karaoke i tego oto wspaniałego dnia spotkał nas w Wenecji istny ARMAGEDON :D

12.08.2017 - dzień 5
Dzień bez treningów! Cóż to była za radość! W planach same gry i zabawy oraz odrobinka zajęć plastycznych :) Ogłosiliśmy ten dzień DNIEM ODKRYWANIA TALENTÓW zarówno plastycznych jak i aktorskich, ponieważ dzieciaki przygotowywały skecze i karykaturę kadry :)

13.08.2017 - dzień 6
Odwiedziła nas Nicolette Chylińska, która poprowadziła zajęcia z jazzu w ramach nadrabiania zaległości niedziela była dniem baaaaardzo treningowym :)

14.08.2017 - dzień 7
POKAZYYYYYY!
NAGRODYYYY!
POŻEGNANIEEEEEEEEEEE!
to był niesamowity, fantastyczny i pełen dobrej zabawy obóz :)

15.08.2017 - dzień 8
Wracamy do mamy :)

Wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli i powierzyli swoje największe skarby :)
Co do dzieci - one wiedzą! Spotykamy się we wrześniu na zajęciach i za rok jedziemy dalej broić :)

Kochana Kadro Natalia Wierzbicka, Przemysław Kwasniewski, Mariusz Procelewski Youkee i Paulina Chorzelewska jesteście niezastąpieni!

PS. Zdradzimy Wam sekret dzieci chrapią! GŁOŚNO!!!

Na tym obozie dzieci przeżyły największą nawałnicę w swoim życiu.Dziękujemy naszej wspaniałej kadrze, że potrafili się nimi zaopiekować, że umieli tak zorganizować czas aby  dzieciaki nie ucierpiały i aby się nie bały.

A tak wyglądała relacja z 13 sierpnia :) :) :)

Bohema Summer Dance Camp 8-15 sierpnia 2017
Kochani Rodzice :)
Donosimy, że mamy jeszcze małe problemy z zasięgiem, a internet wrócił chyba do epoki kamienia łupanego, ale my się tym nie przejmujemy i dalej harcujemy :)
Wodę już mamy, agregaty dojechały wczoraj w nocy (ściągane były z Łodzi, bo w okolicach Bydgoszczy nie było już nic) :)
Niestety nie damy rady naładować na raz 50 telefonów, więc gdyby ktoś nie mógł się dodzwonić do dziecka to dlatego, że ma rozładowany telefon :)
Prosimy się nie martwić :) zabawa trwa nadal!
POZDRAWIAMY!