Unieście 4-16.2013r. Bohema Summer Dance Camp

Drodzy Rodzice, jak co roku, zapraszamy Wasze pociechy na doskonały, bezpieczny oraz aktywny wypoczynek.
Celem naszego obozu jest doskonalenie umiejętności tanecznych, podnoszenie sprawności fizycznej, integracja pomiędzy osobami o takich samych zainteresowaniach, a wszystko to oczywiście w połączeniu z wypoczynkiem poza wielkomiejskim zgiełkiem.
Na nasze obozy wyjeżdżają nasi najlepsi instruktorzy i wychowawcy. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i młodzieżą i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile długo pozostaną w ich pamięci.

Ośrodek WDW Unieście posiada wyjątkową lokalizację w czystym morskim klimacie
i otoczeniu wspaniałej przyrody w pięknej niedużej miejscowości Unieście.

Atuty to:
• Dobra lokalizacja – spokojna i bezpieczna okolica, zaledwie 250 m od plaży
• Bardzo dobry standard usługi i wyposażenia
• Przestronność obiektu na zalesionym terenie – 9 ha
• Ogrodzony i bezpieczny teren
• Wysoka jakość usług noclegowych i gastronomicznych
• Bogate zaplecze rekreacyjno – wypoczynkowe

Cena obozu obejmuje:
- transport
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
- wyżywienie: 4 posiłki ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pierwszy posiłek, obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek, śniadanie w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną,
- minimum 4 godziny zajęć tanecznych dziennie prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów tańca z naszej szkoły , a także specjalistów z Polski ( hip hop, break dance, videoclip dance, house, dancehall, modern-jazz, taniec współczesny),
- oprócz codziennych treningów z zakresu techniki tańca i choreografii odbywających się w zależności od stopnia zaawansowania dwa lub trzy razy dziennie, dla uczestników obozu przygotowaliśmy szereg niespodzianek i atrakcji : m.in. wycieczki po okolicy (przejazd kolejką Unieście – Gąski – Unieście ,zwiedzanie latarni morskiej) dyskoteki, ogniska, caraoke, , turniej taneczny,
- ubezpieczenie NNW,

OPŁATY
!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
Całkowity koszt obozu: 1500 zł , termin płatności: 15.06.2013r.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w obozie zobowiązane są do wpłacenia zaliczki w kwocie 500 zł do 10.03.2013r.
Ilość miejsc jest ograniczona więc o przyjęciu dziecka na obóz będzie decydowała kolejność wpłacania zaliczek.
Należy pamiętać, że zaliczka jest częścią pełnej płatności za obóz i w przypadku rezygnacji dziecka z obozu nie podlega zwrotowi !!!
Uwaga!!!
DLA UCZESTNIKÓW SPOZA SZKOŁY TAŃCA “BOHEMA” OBOWIĄZUJE CENA :1650 zł.
Zniżka dla rodzeństwa 50 zł od każdej osoby!!!

Płatności można dokonać bezpośrednio w Szkole Tańca “BOHEMA” lub przelewem na konto:
Szkoła Tańca “BOHEMA” Bogumiła Ćwięka-Borowiak Małgorzata Wójcik SC
BOŚ o/Bydgoszcz – numer konta: 36 1540 1027 2078 7570 9066 0001
W treści wpisując imię i nazwisko uczestnika obozu!!!

Szczegółowe informację można otrzymać pod numerami
telefonu 601 448 034 lub 601 448 045 oraz pod adresem

Zasady zapisu dziecka na obóz:
1. Należy dostarczyć do Szkoły Tańca “BOHEMA” przy ul. Dworcowej 51wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Formularz jest podstawą zgłoszenia dziecka na obóz .
2. Do 10.03.2013 roku należy wpłacić zadatek w kwocie minimalnej 500zł od dziecka. Zadatek jest częścią pełnej płatności za obóz i jedynym gwarantem miejsca na obozie. W przypadku rezygnacji z obozu zadatek nie podlega zwrotowi !!! Zadatek można wpłacić na konto Szkoły Tańca “BOHEMA” lub osobiście w biurze Szkoły Tańca “BOHEMA” przy ul. Dworcowej 51 w Bydgoszczy.
3. W momencie wpłaty zadatku zostanie dostarczona Państwu KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA OBOZU, którą należy czytelnie wypełnić, odesłać bądź dostarczyć osobiście na adres: Szkoła Tańca “BOHEMA” ul. Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz do 15.05.2013r.
4. Do 15 czerwca 2013 roku należy wnieść pozostałą część kwoty za obóz.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numery telefonów: 601 448 034 / 601 448 045