szkola tanca

Bohema Summer Dance Camp - Okoniny Nadjeziorne 2015

Dzień 1

Zakwaterowanie, regulaminy, poznanie ośrodka i oczywiście wielka integracja:) Wspólne pląsy w rytmie zumby, dancehallu i hip-hopu:)
Przed nami jeszcze 10 dni na harce i swawole! Pozdrawiamy!

Dzień 2

AHOJ PRZYGODO!
Rozpoczęliśmy drugi dzień zmagań tanecznych:) Za nami zaprawy oraz przepyszne śniadanko:) Teraz przyszła pora treningów, kąpieli, rozgrywek siatkówki plażowej. Na wieczór przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych uczestników podchody (dzieci) oraz brodway jazz (młodzież)!
Bawimy się wspaniale STOP
Nie wracamy STOP!!!

Dzień 3

Zawitał do nas gość specjalny EWA BIELAK z ekipy CoJest? z Wrocławia! Dzień upłynął nam na treningach oraz wspaniałym plażowaniu:) Opalamy się, zażywamy kąpieli, gramy w dwa ognie... a wieczorem BALONIADA!!!

Dzień 4

Zaprawa, trening, plażowanie, trening, trening i jeszcze raz trening! Nasza wspaniała kadra Sara, Patryk, Mariusz, Przemek, Kasia, Magda, Kalina oraz nasz gość Ewa Bielak wylewali na salach litry potu:) Było dużo śmiechu. Wieczorem młodzież bawiła się w rytmach dancehallu, a dzieci zaprosiliśmy na wieczór bajek:)

Dzień 5

Zawitał do nas JURIJ ŻURAJEW! Treningujemy się, plażujemy i bawimy na całego. Wieczorem czeka nas BOHEMOWA NOC KABARETOWA - skecze i karykatury kadry w wykonaniu dzieci:)

Dzień 6

Za nami dzień pełen wrażeń:) Zajęcia: modern jazz, house, hip-hop i dancehall, a na zakończenie dnia dla młodzieży LATINO:) Dzieci dziś zmagały się ze sportowymi zadaniami. Przed nami WYCIECZKAAAAAAA!

Dzień 7

Wycieczka dla dzieci (Gołąbek, Tuchola, Fojutowo, Odry i Wymysłowo), młodzież wyciska litry potu na sali:) 6 godzin jazzu? Żaden problem:) Dancehall, Twerk i tona innych atrakcji:) a wieczorem "JAKA TO MELODIA?" - prowadzi nasz bohemowy najwspanialszy wodzirej MARIUSZ PROCELEWSKI!

Dzień 8

Dziś na wycieczkę pojechała młodzież, więc dzieci opanowały ośrodek:) Wieczorem chrzcimy tancerzy, który pierwszy raz wybrali się na bohemowy obóz:) Kadra wykazała się daleko posuniętą fantazją przerabiając "LITWO, OJCZYZNO MOJA!" na wersję bohemową! Uczestnicy oczywiście wkuwają tekst na pamięć! Już wieczorem relacja:)

Dzień 9

Wielkie przygotowanie do wieczornego PROJEKT RUNWAY! Modele i modelki, styliści, wizażyści i projektanci wyprodukowali w ciągu 1 dnia 4 kolekcje: hip-hop, klasyka, disco i rock!W jury zasiadały same zacne osobistości Eve Mendes (Sara), Bruno Mars (Przemek), Justin Bieber (Patryk) oraz Agnieszka Chylińska (Magda).

Dzień 10

Obozowe pieśni oraz ognisko integracyjne:) tona śmiechu, wspaniałe rymy, trafne spostrzeżenia oraz zbiór obozowych perełek) na zdjęciach teksty piosenek:)

Dzień 11 - ostatni:(

Dziś zaprezentują się wszyscy soliści, duety oraz grupy w choreografiach przygotowanych podczas obozu:) Nastąpi uroczyste pożegnanie i zakończenie tego wspaniałego czasu:) jutro po śniadaniu przybywamy!!!

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

801972 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001