Bohema Summer Dance Camp Łeba 4-16.08.2014r.

Jak zawsze zamieszczamy relację z obozu tanecznego Szkoły Tańca „Bohema”. Tym razem chcemy pokazać jak nasi rodzice mogli śledzić wydarzenia na obozie już w czasie jego trwania.

Kochani Rodzice!
Za nami pierwsze 2 dni obozu tanecznego Bohema Summer Dance Cup 2014! Minęły nam w mgnieniu oka i w towarzystwie uśmiechniętych buziek. W poniedziałek po dłuuuugiej podróży dojechaliśmy na miejsce i dokonaliśmy rzeczy prawie niemożliwej
– rozpakowaliśmy się! Wychowawcy: Marika RiTa Powietrzyńska, Aleksandra Banach, Karolina Kopeć i Mariusz Procelewski, zorganizowali popołudniowy czas co do minuty. Wieczorny spacer na plażę udał się znakomicie, dotarliśmy do naszego ośrodka 30 sekund przed oberwaniem chmury i wielką burzą. We wtorek warsztaty rozpoczął Jurij – house i jazz. Wieczorny pokaz mody wsiowej zakończył się imprezą dla VIPów. W pokazie wzięli udział słynni projektanci, wybitne osobistości i żądni błysku fleszy styliści.

Po kilku dniach :)
Mamy zakwasy STOP
Jedzenie pyszne STOP
Bawimy się super STOP
A tak na serio to ostatnie 2 dni upłynęły nam w zastraszająco szybkim tempie. Kadra się dwoi i troi, aby dzieci nie miały ani sekundy na nudę i udaje im się to znakomicie.
Dzieci w środę i czwartek uprawiały plażing i smażing, przetrwały 2 treningi i jeszcze miały siłę na twórczość plastyczną z kleju i piasku – powstały imponujące dzieła.
Młodzież ostro trenuje ze swoimi opiekunami i Jurijem Żurajewem, który niestety dziś nas opuszcza!
Środowy wieczór zakończył się BALONIADĄ, czyli grą w siatkówkę balonami napełnionymi wodą. Podsumowując ten wieczór – mokre dzieci to szczęśliwe dzieci!
Czwartkowe podchody dopiero przed nami, ale możemy Wam powiedzieć, że będzie ciekawie…

Wiecie, czym się kończy zabawa farbami do twarzy? My wiemy:) Na podchodach najciekawszym zadaniem dla dzieci było wymalowanie wychowawców farbami - ile w tym było pozytywnych emocji i śmiechu nie sposób opowiedzieć. Wygraną było 1000 lajków na facebooku - wygrała grupa Mariki Powietrzyńskiej!

Piątek 8.08 :)
Kolejne dni upłynęły nam na treningach, warsztatach i wielkiej imprezie DYSKOTEKA DLA BARBIE I KENA:) był to bardzo intensywny czas:) Duuuuuużo treningów, duuużo śmiechu
i jeszcze więcej pozytywnej energii.

Kolejne doniesienia z obozu :)
Za nami wieczór sportu, wycieczka na wydmy, zwiedzanie wyrzutni rakiet, rejs statkiem, przejażdżka kolejką, wieczorny Mam Talent
i oczywiście duuuuuuuuuużo treningów:)
Meldujemy uprzejmie, że dzieci są nie do zdarcia! Podczas jazdy kolejką przez całą Łebę skandowały "To nie ściema - to BOHEMA", dziś każdą z grup czekają 3 treningi!!!
Małymi kroczkami zbliżamy się do końca obozu, dlatego przygotowujemy się na zakończeniową imprezę, na której podsumujemy
2-tygodniową pracę dzieci, młodzieży i instruktorów. W planach na kolejne dni mamy jeszcze: spacer nad morze i oglądanie spadających meteorytów, chrzest, karykaturę kadry, wielkie kupowanie pamiątek oraz contest.

Do usłyszenia / przeczytania!

Kochani Rodzice:) Meldujemy, że wczoraj Wasze dzieci przeżyły chrzest:) Musimy Wam powiedzieć, co naprawdę się wydarzyło, ponieważ do naszych uszu dochodzą niesłychane legendy.
Stacja 1 - barwy wojenne (malowanie farbami do twarzy)
Stacja 2 - poszukiwanie skarbów (miska z miksturą z oleju, masła, keczupu i ciasta a w niej na dnie wrzucony 1 grosik, zadaniem dzieci było znalezienie pieniążka w tej brei)
Stacja 3 - królewna żaba (wiaderko, woda, pocięta krepa i bibuła a na dnie kostka mydła, dzieci oczywiście myślały że wyciągają obślizgłą żabę)
Stacja 4 - ja ciebie chrzczę... (kisielek bananowy na głowę)
Stacja 5 - pocałunek śmierci (keczup na dłoni kierownika, zadaniem dzieci było złożyć pocałunek, a zadaniem kierownika jak najbardziej umazać dziecko)
Na koniec zostali ochrzczeni wychowawcy, którzy pojechali z nami na obóz pierwszy raz - Karolina Kopeć i Aleksandra Banach! One dostały niestety cięższe zadania - chodzenie boso po szyszkach, czołganie się po piasku, kiedy reszta kadry leje tony wody, przyjęcie
z wdziękiem jajka na głowę oraz mazi keczupowo-olejowej i kisielu).

Pozdrawiamy z deszczowej dziś Łeby :)

Za nami ostatnie 2 dni obozy. W czwartkowy wieczór dzieci przedstawiły karykaturę kadry, a w piątek nastąpiło uroczyste pożegnanie
i pokazy solistów, duetów i choreografii opracowanych podczas obozu.

Dziękujemy wszystkim za udział i do szybkiego zobaczenia!

Już we wrześniu w szkole :), a za rok ….. oczywiście obóz taneczny  !!!!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na: https://www.facebook.com/pages/SZKO%C5%81A-TA%C5%83CA-BOHEMA/138971742824477

Tam jeszcze więcej zdjęć wszystkich uczestników.