szkola tanca

Bohema Summer Dance Camp Łeba 4-16.08.2014r.

Jak zawsze zamieszczamy relację z obozu tanecznego Szkoły Tańca „Bohema”. Tym razem chcemy pokazać jak nasi rodzice mogli śledzić wydarzenia na obozie już w czasie jego trwania.

Kochani Rodzice!
Za nami pierwsze 2 dni obozu tanecznego Bohema Summer Dance Cup 2014! Minęły nam w mgnieniu oka i w towarzystwie uśmiechniętych buziek. W poniedziałek po dłuuuugiej podróży dojechaliśmy na miejsce i dokonaliśmy rzeczy prawie niemożliwej
– rozpakowaliśmy się! Wychowawcy: Marika RiTa Powietrzyńska, Aleksandra Banach, Karolina Kopeć i Mariusz Procelewski, zorganizowali popołudniowy czas co do minuty. Wieczorny spacer na plażę udał się znakomicie, dotarliśmy do naszego ośrodka 30 sekund przed oberwaniem chmury i wielką burzą. We wtorek warsztaty rozpoczął Jurij – house i jazz. Wieczorny pokaz mody wsiowej zakończył się imprezą dla VIPów. W pokazie wzięli udział słynni projektanci, wybitne osobistości i żądni błysku fleszy styliści.

Po kilku dniach :)
Mamy zakwasy STOP
Jedzenie pyszne STOP
Bawimy się super STOP
A tak na serio to ostatnie 2 dni upłynęły nam w zastraszająco szybkim tempie. Kadra się dwoi i troi, aby dzieci nie miały ani sekundy na nudę i udaje im się to znakomicie.
Dzieci w środę i czwartek uprawiały plażing i smażing, przetrwały 2 treningi i jeszcze miały siłę na twórczość plastyczną z kleju i piasku – powstały imponujące dzieła.
Młodzież ostro trenuje ze swoimi opiekunami i Jurijem Żurajewem, który niestety dziś nas opuszcza!
Środowy wieczór zakończył się BALONIADĄ, czyli grą w siatkówkę balonami napełnionymi wodą. Podsumowując ten wieczór – mokre dzieci to szczęśliwe dzieci!
Czwartkowe podchody dopiero przed nami, ale możemy Wam powiedzieć, że będzie ciekawie…

Wiecie, czym się kończy zabawa farbami do twarzy? My wiemy:) Na podchodach najciekawszym zadaniem dla dzieci było wymalowanie wychowawców farbami - ile w tym było pozytywnych emocji i śmiechu nie sposób opowiedzieć. Wygraną było 1000 lajków na facebooku - wygrała grupa Mariki Powietrzyńskiej!

Piątek 8.08 :)
Kolejne dni upłynęły nam na treningach, warsztatach i wielkiej imprezie DYSKOTEKA DLA BARBIE I KENA:) był to bardzo intensywny czas:) Duuuuuużo treningów, duuużo śmiechu
i jeszcze więcej pozytywnej energii.

Kolejne doniesienia z obozu :)
Za nami wieczór sportu, wycieczka na wydmy, zwiedzanie wyrzutni rakiet, rejs statkiem, przejażdżka kolejką, wieczorny Mam Talent
i oczywiście duuuuuuuuuużo treningów:)
Meldujemy uprzejmie, że dzieci są nie do zdarcia! Podczas jazdy kolejką przez całą Łebę skandowały "To nie ściema - to BOHEMA", dziś każdą z grup czekają 3 treningi!!!
Małymi kroczkami zbliżamy się do końca obozu, dlatego przygotowujemy się na zakończeniową imprezę, na której podsumujemy
2-tygodniową pracę dzieci, młodzieży i instruktorów. W planach na kolejne dni mamy jeszcze: spacer nad morze i oglądanie spadających meteorytów, chrzest, karykaturę kadry, wielkie kupowanie pamiątek oraz contest.

Do usłyszenia / przeczytania!

Kochani Rodzice:) Meldujemy, że wczoraj Wasze dzieci przeżyły chrzest:) Musimy Wam powiedzieć, co naprawdę się wydarzyło, ponieważ do naszych uszu dochodzą niesłychane legendy.
Stacja 1 - barwy wojenne (malowanie farbami do twarzy)
Stacja 2 - poszukiwanie skarbów (miska z miksturą z oleju, masła, keczupu i ciasta a w niej na dnie wrzucony 1 grosik, zadaniem dzieci było znalezienie pieniążka w tej brei)
Stacja 3 - królewna żaba (wiaderko, woda, pocięta krepa i bibuła a na dnie kostka mydła, dzieci oczywiście myślały że wyciągają obślizgłą żabę)
Stacja 4 - ja ciebie chrzczę... (kisielek bananowy na głowę)
Stacja 5 - pocałunek śmierci (keczup na dłoni kierownika, zadaniem dzieci było złożyć pocałunek, a zadaniem kierownika jak najbardziej umazać dziecko)
Na koniec zostali ochrzczeni wychowawcy, którzy pojechali z nami na obóz pierwszy raz - Karolina Kopeć i Aleksandra Banach! One dostały niestety cięższe zadania - chodzenie boso po szyszkach, czołganie się po piasku, kiedy reszta kadry leje tony wody, przyjęcie
z wdziękiem jajka na głowę oraz mazi keczupowo-olejowej i kisielu).

Pozdrawiamy z deszczowej dziś Łeby :)

Za nami ostatnie 2 dni obozy. W czwartkowy wieczór dzieci przedstawiły karykaturę kadry, a w piątek nastąpiło uroczyste pożegnanie
i pokazy solistów, duetów i choreografii opracowanych podczas obozu.

Dziękujemy wszystkim za udział i do szybkiego zobaczenia!

Już we wrześniu w szkole :), a za rok ….. oczywiście obóz taneczny  !!!!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na: https://www.facebook.com/pages/SZKO%C5%81A-TA%C5%83CA-BOHEMA/138971742824477

Tam jeszcze więcej zdjęć wszystkich uczestników.

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

801974 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001