Paulina Chorzelewska - modern jazz, dancehall

Paulina przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Bydgoszczy. Paula na stronęNastępnie poszerzała swoje umiejętności w zakresie tańca współczesnego w Teatrze Tańca „ Gest „ , w którym kształci się do chwili obecnej pod kierownictwem choreografa Małgorzaty Wójcik . Zespół zdobywa wiele nagród na konkursach rangi krajowej i międzynarodowej. Uczestniczyła w warsztatach z takimi instruktorami jak : Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Paweł Michno, Natalia Madejczyk, Gabriel Francisco, Krzysztof Mazur. 2 lata temu spróbowała sił w innym stylu jakim jest dancehall, właśnie w naszej szkole. Zakochana w tańcu w 2015 roku rozpoczęła kurs instruktorski , gdzie poznała różne style uliczne, taniec jazzowy, inne kierunki tańca oraz metodykę nauczania. Jeszcze bardziej pokochała pracę instruktora. Uwielbia uśmiech tancerzy, którym może przekazać jak najwięcej swojej wiedzy i umiejętności. Silna kobitka studiująca wychowanie fizyczne w Bydgoszczy, chętna do pracy i różnych wyzwań z radością zaraża tańcem i pozytywna energią.