Mariusz Procelewski - hip hop, t.towarzyski

na Akademickich Mistrzostwach Polski, kilkukrotnie Mistrzostwo i v-ce Mistrzostwo Okręgu Kujawsko- Pomorskiego w tańcach latynoamerykańskich. Wykładał taniec towarzyski na Kursach Instruktorskich w Kujawsko – Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy i Podyplomowych Studiach kierunek Choreoterapia w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Od 2008 roku tańczy hip hop i świetnie się w nim odnajduje. Podczas dwuletniego kursu instruktorskiego poznał wiele technik tańca takich jak jazz, taniec współczesny, klasyka, tańce narodowe oraz style uliczne hip hop, house, bboying, popping, locking, a także ragga, dancehall. Brał udział w licznych warsztatach z takimi osobami jak:

Henry Link (hip hop), Moncell IIKozby Durden (hip hop, house), Krzysztofem Mazurem (hip hop, house), Frederick Folkes (popping, locking), Lucas Migliorini (dancehall, ragga), Witold Jurewicz (taniec współczesny) i wieloma innymi wykładowcami zagranicznymi i polskimi.

Określany jest jako wulkan pozytywnej energii i taka też przekazuje dzieciom i młodzieży podczas swoich zajęć. Świetny pedagog, choreograf, z bardzo dobrym podejściem do dzieci i młodzieży.
Od 2009 roku związany jest ze Szkoła Tańca Bohema i jest w niej instruktorem od hip hopu i tańca towarzyskiego. W swojej pracy z dziećmi i młodzieżą stawia na fundamenty hip hopu oraz precyzje i perfekcje, co przekłada się na efekty pracy i wyniki jego grup na turniejach ogólnopolskich.

Mariusz brał również udział w 3 edycji Programu MAM TALENT z grupa FLEXI dochodząc do półfinału. Oprócz tego, że była to świetna przygoda to dało mu doświadczenie i obraz jak pracuje się przy wielkich produkcjach telewizyjnych.