szkola tanca

Mariusz Procelewski - hip hop, t.towarzyski

na Akademickich Mistrzostwach Polski, kilkukrotnie Mistrzostwo i v-ce Mistrzostwo Okręgu Kujawsko- Pomorskiego w tańcach latynoamerykańskich. Wykładał taniec towarzyski na Kursach Instruktorskich w Kujawsko – Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy i Podyplomowych Studiach kierunek Choreoterapia w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Od 2008 roku tańczy hip hop i świetnie się w nim odnajduje. Podczas dwuletniego kursu instruktorskiego poznał wiele technik tańca takich jak jazz, taniec współczesny, klasyka, tańce narodowe oraz style uliczne hip hop, house, bboying, popping, locking, a także ragga, dancehall. Brał udział w licznych warsztatach z takimi osobami jak:

Henry Link (hip hop), Moncell IIKozby Durden (hip hop, house), Krzysztofem Mazurem (hip hop, house), Frederick Folkes (popping, locking), Lucas Migliorini (dancehall, ragga), Witold Jurewicz (taniec współczesny) i wieloma innymi wykładowcami zagranicznymi i polskimi.

       Określany jest jako wulkan pozytywnej energii i taka też przekazuje dzieciom i młodzieży podczas swoich zajęć. Świetny pedagog, choreograf, z bardzo dobrym podejściem do dzieci i młodzieży.
Od 2009 roku związany jest ze Szkoła Tańca Bohema i jest w niej instruktorem od hip hopu i tańca towarzyskiego. W swojej pracy z dziećmi i młodzieżą stawia na fundamenty hip hopu oraz precyzje i perfekcje, co przekłada się na efekty pracy i wyniki jego grup na turniejach ogólnopolskich.

Mariusz brał również udział w 3 edycji Programu MAM TALENT z grupa FLEXI dochodząc do półfinału. Oprócz tego, że była to świetna przygoda to dało mu doświadczenie i obraz jak pracuje się przy wielkich produkcjach telewizyjnych.

 

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

815846 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001