Martyna Bitner – manager, hip hop

Taniec to jej sposobem na życie, ogromną pasją, którą zaraża wszystkich swoich tancerzy. Ma wspaniały kontakt z dziećmi i zawsze  mnóstwo pomysłów na ciekawy trening. Doskonale łączy zabawę z tańcem. Jest wymagająca, pracowita i bardzo ambitna, dąży do tego aby wszyscy tancerze rozwijali swoje umiejętności i pokazywali swe osiągnięcia na licznych turniejach i pokazach.

Oprócz umiejętności tanecznych posiada także zaplecze pedagogiczne. Dzięki niemu wie, że każda grupa wiekowa wymaga innego podejścia, różnych metod pracy. Ukończyła w 2012 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego Pedagogikę o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną oraz Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.

·         Dla dzieci w wieku przedszkolnym stosuje szereg metod rytmizujących, rozwijających koordynację ruchową oraz pamięć ruchową, uczy poprzez zabawę:)

·         Dla dzieci w młodszym wieku szkolnym często wprowadza w trakcie treningu różne formy zabaw ruchowych i tanecznych. Często naukę choreografii poprzedzają zajęcia z rytmizacji.

·         Dla dzieci w starszym wieku szkolnym stosuje improwizację taneczną oraz wprowadza podstawowe kroki z innych styli tanecznych.

W roku 2008 ukończyła w Poznaniu  kurs instruktorski w zakresie form tanecznych: Bboying, Poping i Hip-Hop o specjalności Hip-Hop. Jest również kierownikiem i wychowawcą podczas wypoczynków organizowanych dla dzieci i młodzieży:)

W roku 2010 w Bydgoszczy podczas X Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych otrzymała nagrodę dla choreografa:) Jej tancerze od 10 lat zajmują

​czołowe ​

miejsca na podium zarówno na turniejach o randze miejskiej, wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej.