Warsztaty Latino solo z Jurijem Żurajewem 10.06.2018

Warsztaty LATINO SOLO z ***Jurijem Żurajewem***

Kiedy? 10 czerwca 2018 w godzinach 16:00 - 18:15
Gdzie? Szkoła Tańca BOHEMA ul. Dworcowa 51 Bydgoszcz
Cena? 30 zł osoba (2 warsztaty po 60 minut)

Zapisy:
- telefonicznie 603 905 126

Jurij Żurajew wszechstronnie utalentowany tancerz i choreograf.
Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat i już po niespełna 5 latach dwukrotnie zdobył mistrzostwa Ukrainy w tańcu towarzyskim.

W Polsce swoją karierę taneczną zaczął od udziału w programie You Can Dance po prostu tańcz, gdzie dzięki swoim umiejętnościom i determinacji znalazł się w finałowej rozgrywce.

Po zakończeniu programu podjął współpracę jako instruktor tańca z Egurrola Dance Studio, oraz jako tancerz zawodowej grupy tanecznej "VOLT" Agustina Egurroli

Pracował przy wielu produkcjach telewizyjnych jako tancerz i choreograf, między innymi:
The Voice od Poland (TVP)
Taniec z gwiazdami (TVN)
Mam Talent (TVN)
Aplauz Aplauz! (TVN)
Dancing with the Stars (Polsat)
Jaka to melodia (TVP)
Bitwa na głosy (TVP)
Festiwal piosenki polskiej w Opolu
Ekspert w programie "Super Dzieciak" (Polsat).

Oraz z gwiazdami:
Edyta Górniak
Ryszard Rynkowski
Justyna Steczkowska
Maryla Rodowicz
Natalia Lesz
Monika Lewczuk
Boney M
Melanie C
Dionne Bromfield
Oceana

Jako doświadczony pedagog tańca jazzowego i sędzia ogólnopolskich festiwali zapraszany jest do prowadzenia warsztatów w całej Polsce. Jest trenerem i choreografem mistrzowskiej juniorskiej grupy tanecznej JDP Jazz Junior i JDP Jazz Junior II i tancerzem grupy tanecznej "NEXT" Tomka Barańskiego.

802051 osób