szkola tanca

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 14.01.2018

26734081 1559524034102567 1521925261071655903 n
Jak co roku  braliśmy udział w WOŚP. W tym roku nasi tancerze zatańczyli w Bydgoszczy Szubinie i Białych Błotach oraz w Pruszczu i Serocku.

Na Starym Rynku wystąpili:

1. Pretty Gyalz (danehall)

2. Solo Hip Hop:
- Julia Drzymulska
- Ala Dulińska
- Oliwia Bąk
- Nicole Pula
- Tosia Morozow
- Ola Roj

3. Gabi Łucejko (taniec orientalny)

4. Young Crew (dancehall)

5. Adam Buliński z ekipą (break dance)

6. Bulletproof (hip hop)

7. Paweł Paczyński i jego team (zumba fitness)

Choreografie zostały przygotowane przez Paulinę Chorzelewską, Natalię Wierzbicką, Gabi Łucejko oraz Adama Bulińskiego.

W Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach zaprezentowali się:
1. Solo JAZZ Weronika Błażejewska
2. Formacja B'Crew Bąbelki (przedszkole Zielona Kraina)
3. Solo JAZZ - Julia Słodownik
4. Solo JAZZ - Milena Kozłowska
5. Formacja Toys
6. Solo JAZZ - Natalia Danielewicz
7. Miniformacja Scamper
8.Solo JAZZ - Madzia Paradowska
9. Solo JAZZ – Milena Paradowska
10. Formacja B'Crew KIDS
11. Solo JAZZ - Otylia Janka
12. Solo JAZZ - Michalina Domagalska
13. Mini formacja B'Crew
14. Duet JAZZ - Natalia Danieleiwcz i Karina Ciemniecka
15. Formacja Gold
16. Formacja Follow

Choreografie przygotowali Jurij Żurajew, Nicolette Chylińska, Mariusz Procelewski, Kasia Trawczyńska i Martyna Bitner.

Na scenie w Szubińskim Domu Kultury zaprezentowali się:
1) Solo B’CREW KIDS
- Dobrochna Anhalt
- Natalia Marciniak
- Julia Makowska

2) Miniformacja B'CREW

3) Duety SCAMPER (2 minuty)
- Igor Kowalski i Wiktoria Kowalczyk
- Lili Zielonka i Zosia Fojucik

4) Formacja SCAMPER MINI

5) Solo SCAMPER
- Zosia Fojucik,
- Igor Kowalski,
- Wiktoria Kowalczyk,
- Martyna Jurek,
- Maja Pawłowska,
- Amelia Cholewczyńska,
- Oliwia Wolszlegier,
- Wiktoria Lewandowska

6) Duety B’CREW KIDS i B’CREW
- Julia Makowska i Dobrochna Anhalt
- Natalia Marciniak i Justyna Fojucik
- Alicja Boniśniak i Paulina Kulczyk
- Ania i Ula Anhalt

7) Formacja SCAMPER KIDS

8) Solo B’CREW
- Weronika Moskwa,
- Alicja Boniśniak,
- Ania Anhalt

9) Miniformacja SCAMPER

Występy tancerzy przygotowały Martyna Bitner i Kasia Trawczyńska

W Pruszczu i Serocku zaprezentowały się podczas 26. finału WOŚP grupy Fresh Beat MINI, Fresh Beat KIDS oraz Fresh Beat przygotowane przez Natalię Wierzbicką.

Gratulujemy świetnych prezentacji !!!

Sky Bet by bettingy.com

Zapisz sie za pomoca formularza lub telefonicznie        601 448 034       601 448 045

Odwiedziło nas

782846 osób


Szkoła tańca Bohema

Bogumiła Ćwięka-Borowiak
Małgorzata Wójcik S.C.

Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz,
biuro@szkolabohema.pl

BANK „BOŚ” ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
36 1540 1027 2078 7570 9066 0001