Bollywood & Bellydance Podróż przez Indie i Bliski Wschód na Zachód 20 stycznia 2018

Gabi

Bollywood & Bellydance
Podróż przez Indie i Bliski Wschód na Zachód
Fuzje Tańca Brzucha z Bollywood oraz w bardziej zachodnim stylu do fuzyjnej muzyki Nataszy Atlas proponuja Basia Gmyrek i Gabriela Łucejko

20 styczeń 2018
Bollywoodgodz 14:00 - 16:30
Koszt: 2,5 godz - 50 zł

Belly fusion 17:00 - 19:00
Koszt: 2 godz- 40 zł

KOSZT ZA 2 WARSZTATY (4,5 godz) - 60 zł

Zapisy :)
- w recepcji Szkoły Tańca BOHEMA
- telefonicznie 601 448 034

Bollywood jest bardzo dynamicznym, wesołym i pełnym elspresji stylem tańca. To swoista mieszanka tradycyjnych tańców hinduskich z tańcami współczesnymi.
Barbara Gmyrek-absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku pedagogika, dyplomowana instruktorka tańca brzucha, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku musical i choreografia.
Swoja przygodę z tańcem Bollywood rozpoczęła pod okiem wybitnej nauczycielki i choreografki tańca indyjskiego (Bharata Natyam) Marzeny Rady Żivković.
Późniejsze podróże do Indii i Nepalu pozwoliły jej zgłębić kulturę tańca indyjskiego. Jej choreografie nawiazuja do kina bollywoodzkiego.

Gabi przez wiele lat była zawodowa tancerka brzucha w Stanach Zjednoczonych. Regularnie zatrudniana na wesela, prywatne przyjęcia, imprezy okazyjne i kulturalne, występy na festiwalach, w programach telewizyjnych oraz restauracjach bliskowschodnich-dały jej wiele doświadczenia z publicznościa, w improwizacji oraz z muzyka live.
Uczyła się u najlepszych tancerek Nowojorskich clubów lat 80/90 stylu American Cabaret, również od Bellydance Superstars jak i tancerek stylu egipskiego.
Zjeździła kraje arabskie uczac się histori tańca i kultury, mieszkała i uczyła tańca w jednym z nich.
Zainspirowana twórczością Nataszy Atlas połączy style Orientu w bardziej Zachodniej oprawce, do jednego z jej utworów.